Jennifer Hudson – Remember Me

          Hem aktris, hem de şarkıcı olarak kendini tüm dünyaya tanıtmayı başaran Jennifer Hudson, en yeni klibi “Remember Me” ile hayranlarının karşısına yeniden çıktı.

          Kimilerine göre yorumladığı şarkılarda fazlaca ve gereksiz yere bağıran Hudson, buna rağmen önemli bir kitle tarafından ilgiyle dinleniyor. On yıl kadar önce aldığı ödüllerin ardından zirveye çıkardığı kariyerini de sürdürüyor her şeye rağmen.

Jennifer Hudson-Remember Me-en yenileri-2

          Jennnifer Hudson ismi geçtiğinde akıllara hala “Dreamsgirl” filmindeki performansı ve sonrasında aldığı ödüller geliyor. Sinema sektöründeki herkesin hayalini süsleyen Oscar Ödülü‘ne bu filmle layık görülen sanatçı, çok geçmeden Altın Küre ve Bafta gibi önemli organizasyonlarda aynı şekilde onurlandırıldı.

          Şarkıcının aldığı ödüller sadece sinema ile sınırlı değil. İsmini verdiği ilk albümünün getirdiği başarının ardından Grammy Ödülünü’de kucaklayarak kariyerini iki farklı kulvarda taçlandırmıştı. Daha sonra yaptığı iki albüm, verdiği 36 kilo ve başarılarıyla yıllardır gündemde kalmayı sürdürüyor.

          Kısa bir süre sonra çıkaracağı dördüncü albümden önce yayınladığı “Remember Me” şarkısı, bugünden yılın hit şarkıları arasında gösteriliyor. Albümün çıkışıyla birlikte Jennifer Hudson ismini daha fazla duyacağımız ise kesin.

CEVAP VER