Palmolive Luminous Oils Duş Jeli

          Günlük hayattaki en rahatlatıcı deneyimlerden biri mis kokulu duş jelleri eşliğinde rahatlatıcı bir banyo yapmak desek yanlış olmaz. Tazelenmiş hissi veren, üstelik kendinizi lüksün doruklarında hissedeceğiniz bir deneyim için bugün sizleri tanıştıracağımız en yeni ürün Palmolive Luminous Oils Duş Jeli!

Palmolive Luminous Oils Duş Jeli-en yenileri

          Yeni Palmolive Luminous Oils Duş Jeli, değerli çiçeklerin güzel kokuları ve yağ özleri içeren, size duşta lüks bakım keyfini yaşatan dikkat çekici bir ürün. Yeni Palmolive Luminous Oils kendinizi her gün eşsiz ve özel hissetmeniz için yaratılmış! Palmolive duş jelleri fiyat ve ulaşılabilirlik açısından duş jeli kategorisinde “star” diyebileceğimiz ürünlere sahip. Özellikle Aroma Therapy Serisi en sevdiğimiz serilerden. Şimdi ise Palmolive, yeni Luminous Oils Serisi ile banyo ritüelinize yağları da dâhil ediyor. Şımartan kokuları ve yumuşak yapıları ile Luminous Oils Duş Jelleri dokunduğu bedenlere ipeksi bir dokunuş vaat ediyor.

Palmolive Luminous Oils Duş Jeli-en yenileri

          Havalar ısınıp yaz ayları geldiğinde daha çok terliyor ve bulduğumuz her fırsatta bir nebze olsun ferahlamak ve serinlemek için kendimizi duşa atıyoruz. Şampuan işlemi zamanla rutine kaysa da vücut yıkama işlemini hoş kokulu ve cilt dostu duş jelleri ile eğlenceli hale getirmek mümkün. İçerisindeki yağlar ile lüksün ciltteki yansımasını sunan ve yumuşacık bir tene sahip olmanıza yardımcı olan Palmolive Luminous Oils, büyüleyici kokusu ve içeriğindeki farklı öz yağlar ile zenginleştirilen formülü ile cildinizi yumuşacık hissetmenize yardımcı olacak. Makademya yağı ve Şakayık Özleri, Avakado yağı ve İris özleri içeren iki farklı çeşidi bulunan Palmolive duş jelleri ile bugün kendinize bir güzellik yapın!

CEVAP VER