Nilay Dorsa – Vay Be

          Nilay Dorsa’nın en yeni single çalışması “Vay Be”, Seyhan Müzik etiketiyle müzikseverlerin karşısına çıktı ve sosyal medya üzerinde öne çıkanlardan oldu.

Nilay Dorsa-Vay Be-en yenileri-2

          Adını ilk olarak mankenlikle duyuran Nilay Dorsa, o dönemde yazılı ve görsel medyada çokça yer bulmuştu. Dj, oyunculuk, kitap yazarlığı ve nihayet şarkıcılık gibi birçok kategoride çalışmalar yaptı ve bazen olumlu, bazen de olumsuz eleştirilerin hedefi oldu. Zaman içerisinde yayınladığı üç single ile şarkıcılıkta karar kıldığını göstermiş oldu ve şimdi de “Vay Be” isimli single ile tekrar gündemde.

Nilay Dorsa-Vay Be-en yenileri-3

          Şarkının sözleri Çetin Tazeler’e ait. Beste Burak Buluç tarafından hazırlanırken, düzenleme kısmında ise Alen Konakoğlu görev aldı. Hareketli bir ritme sahip şarkıda Balkan rüzgarı estiren enstrümanlar da kullanıldı. Bahar aylarını yaşadığımız şu günlerde şarkının yaz dönemini de hedeflediği söylenebilir.

Nilay Dorsa-Vay Be-en yenileri-4

          Sosyal medya üzerinde yayınlanmaya başlayan şarkı, yine görselliğin öne çıktığı bir konseptle dinleyicilerin beğenisine sunuldu. Çingene kostümüyle yer aldığı görüntülerle göze hitap eden şarkıcının bu kez nasıl bir ivme yakalayacağı ise bugünden merak konusu.

Nilay Dorsa-Vay Be-en yenileri-5

CEVAP VER