Bershka Sırt Askılı Fitilli Mayo

          Bu sene ilkbahar-yaz sezonunda pek çok markada gördüğümüz ayırt edici unsur renkler. Birbirinden renkli, cıvıl cıvıl ürün vitrinlerde yerini aldı. Sezonun modasını belirleyen markalardan biri olan Bershka da, birbirinden renkli modelleriyle plaj modasını görücüye çıkarttı. Koleksiyonun en yeni ürünlerinden biri olan Bershka Sırt Askılı Fitilli Mayo karşınızda.

Bershka-Sırt Askılı Fitilli Mayo-en yenileri

          Güneşin kendini göstermesiyle tatil planları yavaş yavaş başladı. Eksikler listesinde birinci sırada yer alan mayo ve bikini için de alarma geçildi. Bu sezonun her parçasında gördüğümüz renk detayları plaj modasına da yansıdı. Trend ürünlerin adresi Bershka markasının plaj koleksiyonu da buna cevap niteliğinde. Koleksiyonun en yeni ürünlerinden biri olan Bershka Sırt Askılı Fitilli Mayo, rengiyle ve tarzıyla aklınızı çelmeye geliyor.

Bershka-Sırt Askılı Fitilli Mayo-en yenileri

          Fitilli kumaştan fuşya renkte tasarlanan Bershka Sırt Askılı Fitilli Mayo, ilk görüşte ilginizi çekecek bir model. Ön kısmı V yaka gelen kalın askılı fitilli mayo, arka kısmında kalın çapraz askılarla desteklenmiş. Bu askılar belde külot kısımla birleştirilerek mayonun, esneme yaparak rahat bir ürün olması amaçlanmış.

          Fit kadınların fiziğini ön plana çıkarıp, aynı zamanda rahatlık sunan bu ürüne, Bershka’nın internet sitesinde ve mağazalarından ulaşabilirsiniz. En yenilerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER