Yaşamak Güzel Şey

          Sezonun en yeni komedi filmlerinden “Yaşamak Güzel Şey”, bu hafta vizyona girerek keyifli zaman geçirmek isteyen izleyicilerin beğenisine sunulacak.

          Film, deneyimli oyuncuların da yer aldığı geniş bir kadro ile çekildi. Özellikle Zihni Göktay’ın uzun yıllar önce film çekimi için giremediği Ağaç Müzesi’ne bu kez girebilmesi hoş bir enstantane olarak hafızalara kazındı.

Yaşamak Güzel Şey-en yenileri-2

          “Yaşamak Güzel Şey”, Müfit Can Saçıntı’nın her anlamda damga vurduğu bir film olarak ön plana çıkıyor. Zira Saçıntı hem yönetmen, hem senarist, hem de oyuncu olarak görev aldı ve film onun bu şekilde emek verdiği üçüncü proje.

Yaşamak Güzel Şey-en yenileri-3

          Oyuncu Kadrosunda başta Müfit Can Saçıntı olmak üzere Zihni Göktay, Yasemin Conka, Ayşegül Atik, Reha Özcan, Günay Karacaoğlu, Cem Bayürgil, Özgür Şahbaz, Renan Bilek, Merve Hazer, Onur Dilber, Bahar Süer ve Fulden Akyürek gibi isimler yer alıyor.

Özet:

          Müfit, yaşadığı olumsuz şartlara boyun eğen sinik ve çekinik bir karakterdir. Günün birinde başına ummadığı bir olay gelir ve yine kendinden umulmadık şekilde buna karşı çıkar. Zincirini kırdığı bu olaydan itibaren bir anti kahraman haline gelen Müfit, bir yandan da yaşamanın ne kadar güzel olduğunun ayırdına varacaktır.

CEVAP VER