Shiseido Synchro Skin Glow Fondöten

          Cildimizi kusursuz göstermek için en faydalı kozmetik ürünlerinin başında kesinlikle fondötenler geliyor. Hafif, ışıltılı, görünmez… Fondötenden beklentiniz teninizle gerçek bir uyum yakalaması olmalı. Böylece ten makyajınız da hem kusursuz, hem de son derece doğal olacaktır. Özellikle de yaz ayları yaklaşırken… Yazın sıcak ve nemli havalarında cildinizi ağır fondötenler sürerek havasız bırakmak ona yapacağınız en büyük kötülük olacaktır. Cilde doğal bir aydınlık ve ışıltı veren en yeni likit fondöten Shiseido Synchro Skin Glow Fondöten tüm bu beklentilerinizi karşılamak için yaratılmış adeta!

Shiseido Synchro Skin Glow Fondöten-en yenileri

          Ödüllü Synchro Skin fondötenin ışıltılı versiyonu olan yeni Shiseido Synchro Skin Glow Fondöten, cilde nem, ışıltı ve ağırlık yapmadan doğal kapatıcılık kazandırmak isteyen kadınlar için ideal bir fondöten. Bilinen likit fondötenlerin aksine daha ince bir yapıya sahip olan Shiseido Synchro Skin Glow Fondöten, cilde uygulandığında tüy kadar hafif ve yumuşak bir his bırakacaktır.

          Gelişmiş Algı Teknolojisi

          “Gelişmiş Algı Teknolojisi”ne sahip yeni Shiseido Synchro Skin Glow Fondöten, mükemmel bir cilt için gün boyunca cildin ton ve nem seviyeleri ile kendini senkronize ediyor. Cilt ile senkronize olan bu yapısı sayesinde cildin rengini de gün boyu canlı tutuyor ve de cildinizin güzelliğini ortaya çıkarıyor.

Shiseido Synchro Skin Glow Fondöten-en yenileri

          Fondöten seçmek yeterince zorken bir de kuru bir cildiniz varsa işiniz iyice zordur. Kuru ciltler, fondöten sürdüğünde ciltleri pul pul olabiliyor ve gün içinde kuruluk hissedebiliyorlar. Bu sebeple ıslak bitişli, nem oranı yüksek fondötenler onların yardımına yetişiyor. “Süper Biyo-Nem Ağı” teknolojisine sahip olan Shiseido Synchro Skin Glow Fondöten, parlak bir görünüm için kuruluğun neden olduğu pürüzlü yüzeyi önlemeyi de vaat ediyor. Ancak unutmayın; cildiniz kuru da olsa yağlı da olsa her cilt neme ihtiyaç duyar! İçeriğindeki Argan Yağı, Kızılcık Tohumu Yağı ve Yuzu Tohumu Ekstresi ile Synchro Skin Glow Fondöten, cildi nemli tutarak yumuşak kalmasını sağlıyor. Vahşi Kekik Ekstresinin ise antioksidan faydası var olduğunu biliyoruz.

Shiseido Synchro Skin Glow Fondöten-en yenileri

          SPF 20 güneş koruma faktörüne sahip olan Shiseido Synchro Skin Glow Fondöten’in özellikleri saymakla bitmiyor. En iyisi ürünü kendiniz denemeniz olacak… Üstelik renk seçimi konusunda karasız kalırsanız, Makyaj Trendi sitesinin sizler için bir uygulaması mevcut.  Uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderdiğinizde, uzmanlar cilt renginize göre analiz yaparak size tavsiyelerde bulunacaktır.

1 YORUM

CEVAP VER