The Bye Bye Man

          14 Nisan Cuma günü ülkemizde vizyona girecek olan “The Bye Bye Man”, korku, gerilim, şiddet ve cinsellik içeren sahneleriyle sezonun en sıradışı filmlerinden biri.

          Aslında 2015 yılında çekimleri tamamlansa da, filmin yayın tarihi sürekli ertelendi ve ancak bu yıl vizyona girebildi. Sıradışı özellikleri nedeniyle ABD’de farklı bir kategoriye konulması ve bir kadın yönetmen tarafından çekilmesi de filmi farklı kılıyor.

The Bye Bye Man-en yenileri-2

          Filmin yönetmeni Stacy Title. Senaryo Jonathan Penner tarafından yazıldı. Müziklerde James Curd imzası var. Oyuncu kadrosunda ise Douglas Smith, Lucien Laviscount, Michael Trucco, Carrie-Anne Moss, Doug Jones, Jenna Kanell, Erica Tremblay ve Cressida Bonas gibi oyuncuları başlıca rollerde görüyoruz.

The Bye Bye Man-en yenileri-3

Özet:

          Üç kişilik bir üniversiteli grubu, eski bir evde ikamet etmeye başlar. İlk günden itibaren aklın sınırlarını zorlayan olaylar yaşanmaya başlar. Bunun sebebi The Bye Bye Man’dir ve ondaki lanet çok farklı bir şekilde tezahür etmektedir. Onun var olduğuna inanıldığı andan itibaren o kişiye sahip olmak gibi bir güce sahiptir. Bundan kaçınmak için yapılması gerekenlerse onu akla getirmemek, sözünü etmemek ve en önemlisi ondan korkmamaktır.

CEVAP VER