İpekyol Mavi Kemerli Denim Gömlek Elbise

          Bazı markalar vardır ne üretse beğenirsiniz, size ne sunsa hoşunuza gider. Bugün böyle bir marka ile karşınızdayız. Kadın giyim deyince akla ilk gelen markalardan biri olan İpekyol markası, yepyeni bahar sezonunu duyurdu. Markanın en yeni ürünlerinden biri olan İpekyol Mavi Kemerli Denim Gömlek Elbise karşınızda.

İpekyol-Mavi Kemerli Denim Gömlek Elbise-en yenileri

          Bahar sezonuna denim koleksiyonunu da katarak lansman yapan İpekyol markası, ürünleriyle yoğun ilgi görüyor. Koleksiyonda birbirinden farklı vücut tipine uygun kalıplarına, İpekyol kumaş kalitesini ekleyen marka, sezonda denim markalarının tahtını sarsacak gibi duruyor. Koleksiyonun en yeni ürünlerinden biri olan İpekyol Mavi Kemerli Denim Gömlek Elbise ise her kadının dolabında bulunması gereken bir ürün.

İpekyol-Mavi Kemerli Denim Gömlek Elbise-en yenileri

          Tunik ve ince bir dış giyim ürünü olan İpekyol Mavi Kemerli Denim Gömlek Elbise, belden kemerli bir ürün. Uzun kollu sunulan elbise, rahat kesim ve %100 pamuk kumaştan tasarlanarak, sıcak yaz günlerinde terlemenizi önlemek amacıyla üretilmiş. Önünde çift göğüs cebi bulunan gömlek-elbise, diz altı boya sahip.

          Casual stili benimseyen her kadının, gardırobunda joker parça olabilecek bu ürüne ve İpekyol markasının denim koleksiyonundaki pek çok ürüne sahip olmak için, markanın sitesini ve mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.


CEVAP VER