Oğuzhan Koç – Küsme Aşka

          En yeni tekli çalışması ve klibi “Küsme Aşka” ile sevenlerinin karşısına yeniden çıkan Oğuzhan Koç, en çok ilgi gören şarkıcılar arasında.

          İlk olarak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli komedi programıyla oyuncu olarak ismini duyuran Oğuzhan Koç, aynı başarıyı müzik alanında da gösterdi. Hatta yorumculuğunun daha fazla ön plana çıktığı ve daha fazla kişiye hitap etmesini sağladığı da söylenebilir. Özellikle “Bulutlara Esir Olduk” isimli duygusal çalışmasının bu durumda büyük payı olduğunu dile getirebiliriz. Bu şarkı hala eskimemiş durumda üstelik.

Oğuzhan Koç-Küsme Aşka-en yenileri-2

          Şarkıcının sosyal medya üzerinden fotoğraf yayınlayarak tanıtımını yaptığı “Küsme Aşka” isimli çalışma, DMC etiketi ile yayınlandı. Şarkının söz ve müziği yine kendisi tarafından yazıldı ve düzenleme kısmını Ozan Çolakoğlu üstlendi.

          Şarkı için çekilen klipte Oğuzhan Koç’a İrem Sak, Şahin Irmak ve Begüm Birgören eşlik etti. Klibin yönetmenlik koltuğunda oturan isimse Bedran Güzel oldu. Hikayesiyle de dinleyici ve izleyicilerin ilgisini çeken klip, ilk günden itibaren sosyal medyanın en fazla rağbet gören çalışmaları arasına girdi.

CEVAP VER