Loreal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım

          Siz de “Ne yaparsam yapayım saçlarım ağırlaşıyor, sönük ve yağlı görünüyor, istediğim saç görünümüne bir türlü ulaşamıyorum.” diyenlerdenseniz bugünkü yazımız tam size göre. Saç bakımındaki en yeni ürünlerden biri olan Loreal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım bugün En Yenileri’nin konuğu.

L'Oreal Elvive Extraordinary Clay Masque-en yenileri

          Son dönemde cilt bakımında kilin faydalarını çok duyar olduk. Artık saç bakımında da kullanılan kilin saçtaki etkileri de bir o kadar muhteşem! Saç bakım ürünlerine kili ekleyen markalardan biri olan Loreal Paris Elseve, 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım‘ı oluşturdu.

L'Oreal Elvive Extraordinary Clay Masque-en yenileri

          Ne yazık ki çoğumuz çeşitli iç ve dış etkenlerden ötürü saç sorununu yaşayabiliyoruz. Hava kirliliği ve stres gibi faktörlerden dolayı saçlarımız ağırlaşabiliyor ve çok çabuk yağlanıyor. Peki, ne yapmalı? İşte bu saç sorunumuza Loreal Paris laboratuvarlarında bir çözüm bulundu! 3 hafif kil ile zenginleştirilmiş Loreal Paris Elseve 3 Mucivezi Kil Ağırlaştırmayan Bakım, arınmış, ferah ve ağırlaşmayan saçlara ulaşmanızı sağlayacak reçeteye sahip!

L'Oreal Elvive Extraordinary Clay Masque-en yenileri

          Kil içeriği ile Loreal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım serisi; saçları hem derinlemesine arındırıp temizlerken, hem de bakım yaparak besliyor. Tam da normal ve yağlanmaya eğilimli saçlara uygun süper bir saç bakımı!

L'Oreal Elvive Extraordinary Clay Masque-en yenileri

          Loreal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım ile artık saç bakım rutini de değişime uğruyor. Normalde şampuan, bakım kremi ve saç maskesi sırasında olan bakım rutinimiz, saç maskesi, şampuan ve bakım kremi şeklinde değişiyor! Yeni Loreal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım ile artık saç maskesini şampuandan da önce kullanacağız…

L'Oreal Elvive Extraordinary Clay Masque-en yenileri

  1. Loreal Paris Elseve Şampuan Öncesi Kil Maskesi

Serinin Şampuan Öncesi Kil Maskesi, şampuan öncesinde kullanılıyor. Bu özel maske, saç diplerinde biriken yağı ve kiri derinlemesine arındırıp saçın ağırlaşmasını önlemeyi sağlıyor.

  1. Loreal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı

Saçların tüm dış etkenlerden dolayı gün içerisinde yağlanır, bu yüzden ağırlaşır. Silikon içermeyen, 3 hafif kil ile zenginleştirilmiş formülüyle 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı; arınmış, ferah ve ağırlaşmayan saçlara ulaşmanız için gerekli tüm özelliklere sahip.

  1. Loreal Paris 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi

3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi de silikon içermiyor. Bu saç kremi saçları ağırlaştırmadan kolay taranmasını sağlıyor. Saçı nemlendirirken ağırlaştırmadığı için de saçların daha canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

CEVAP VER