Şirinler 3: Kayıp Köy

          Çok uzun yıllardır tüm dünya üzerindeki çocukların sevgilisi olan Şirinler çizgi filminin animasyon serisi, en yeni bölümü “Şirinler 3: Kayıp Köy” ile devam ediyor.

Şirinler 3-Kayıp Köy-en yenileri-2

          Önceki filmin çekimlerinin ardından bu filmin hazırlıklarına girişildi ve bu kez gerçek oyuncu kullanımından vazgeçildi. En az serinin önceki filmleri kadar ilgi görmesi beklenen animasyon, Sony Pictures Animasyon Stüdyoları tarafından hazırlandı.

Şirinler 3-Kayıp Köy-en yenileri-3

          Filmin yönetmeni Kelly Asbury. Orijinal dublaj kadrosunda ise birbirinden ünlü isimler karakterlere ses verdi. Julia Roberts, Demi Lovato, Mandy Patinkin, Rainn Wilson, Jack McBrayer, Joe Manganiello, Michelle Rodriguez ve Danny Pudi bu isimler arasında başlıcaları. Senaryoda Stacey Harman ve Pamela Ribon imzası var. Müziklerde ise Christopher Lennertz görev yapmış.

Özet:

          Şirinler, bir harita üzerinde gizemli bir köyün varlığını keşfederler. Sakar Şirin, Şirine, Gözlüklü Şirin ve Güçlü Şirin bu köyü bulmak üzere orman yoluna koyulur. Fakat Gargamel bir kez daha onların karşısına çıkacaktır zira o da harita ve köyden haberdardır. Şirinler yine onunla rekabet etmek zorundadır ve bu görevin yükü ekibin omzundadır. Amaçlarına ulaşmak için aldıkları bu yol, aynı zamanda kendi tarihlerinin en büyük sırrıyla yüzleşmelerine de neden olacaktır.

CEVAP VER