Oleg Cassini Askılı Balo Tipi Gelinlik WPD20804

          Bahar demek, çiçekler demek, hafif esen rüzgar demek ve bugünlerde kutlanan özel günler demektir. Havanın sıcaklığı arttıkça sıklaşan düğün organizasyonları, 2017 yılında da pek çok yeni alternatifi ile evlenecek genç kızları bekliyor. Bu hafta En Yenileri’nde Oleg Cassini markasını ağırlıyoruz. Markanın en yeni ürünlerinden, rüyalarınızı süsleyecek Oleg Cassini Askılı Balo Tipi Gelinlik WPD20804 modeli karşınızda.

Oleg Cassini-Askılı Balo Tipi Gelinlik WPD20804-en yenileri

          Yarım asırlık bir Amerikan markası olan Oleg Cassini, gelinlik ve abiyede dünya çapında 400’den fazla mağazası ile adını duyurmuştur. Gelinlikten aksesuara, ayakkabıya her türlü ihtiyacınıza yönelik ürün yelpazesi sunan marka, 2017 koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekti. Koleksiyonun en yeni ürünlerinden biri olan Oleg Cassini Askılı Balo Tipi Gelinlik WPD20804 ise en ilgi çeken modeller arasında yerini aldı.

Oleg Cassini-Askılı Balo Tipi Gelinlik WPD20804-en yenileri

          Oleg Cassini kreatif direktörü Viola Chan tasarımı olan, Oleg Cassini Askılı Balo Tipi Gelinlik WPD20804, transparan göğüs dekolteli, ince tül askılı ve sırt dekolteli bir ürün. Kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz bir kuyruğu olan gelinlik, adı üstünde balo tipinde tasarlanmış. Göğüs bölgesinden başlayan danteller bel bölgesinde devam ettirilerek modele ışıltı katılırken, etek uçlarına eklenen dantellerle hareket kazandırılmış.

          First Lady Jacqueline Kennedy’nin stil mimarı, Grace Kelly ve Marilyn Monroe gibi zamansız starların, Renee Zellweger ve Taylor Swift gibi günümüz yıldızlarının vazgeçilmez tasarımcısı Oleg Cassini’nin, Oleg Cassini Askılı Balo Tipi Gelinlik WPD20804 modeline ve daha nicelerine sahip olmak için markanın sitesini ve mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.


CEVAP VER