Sufle – Pus

          Son günlerin en yeni kliplerinden “Pus”, Ankara’da doğan müzik grubu Sufle’nin gündemde yerini alan son şarkısı.

          İstanbul kadar olmasa da, Ankara birçok sanatçıya ev sahipliği yapan bir şehir ve etkinlik anlamında her daim yoğun bir programı var. Tanıdığımız birçok sanatçı kariyerine burada başlangıç yaparak popüler alana geçiş yapıyor. Sufle grubu da bu kitleye dahil olan ve bundan beş yıl önce kurulan bir grup. Özellikle akustik cover çalışmalarıyla dikkatleri çeken grup Mustafa Atik ile Göksu Taşçeviren ortaklığı ile kuruldu. Sosyal medyada gördüğü ilginin ardından konser çalışmalarına ağırlık vererek hayran kitlesini artırdı.

Sufle-Pus-en yenileri-2

          Bundan üç yıl öncesinde ise müzikal anlamda daha zengin bir üretkenliğe girişen Sufle, elektronik pop içerikli çalışmalar da yaptı. Bu dönemde Ömer Vatansever, Oğuzhan Eren ve Burak Bedirli’nin katılımı ile daha güçlü bir altyapıya sahip oldu.

          Grubun son klip çalışması “Pus”, geçtiğimiz günlerde Avrupa Müzik etiketi ile yayınlandı ve müzikseverlerce büyük beğeni kazandı. Alternatif müzik dinleyicilerinin yakından tanıdığı grup, bu çalışma ile birlikte yoluna emin adımlarla devam ediyor.

CEVAP VER