Make Up For Ever Acrylip Lip Paint

          Make Up For Ever’ın yeni ürünü Artist Acrylip Lip Paint bu ayın en yeni dudak ürünleri arasındaki yerini aldı!

Make Up For Ever Acrylip Lip Paint-en yenileri

          Make Up For Ever, makyaj tutkunlarının en sevdiği markalar arasında yer alıyor ve ciddi bir makyaj koleksiyonu oluşturulacaksa ilk tercih edilen markalar arasında dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıl Türkiye pazarından çekilen Make Up For Ever yeniden aramıza döndü! Artık Sephora mağazalarında satışlarına devam edecek olan markanın geri gelişine açıkçası çok sevindik. En Yenileri’nin bugünkü konuğu ise; ressamlar tarafından kullanılan akrilik boyalardan esinlenerek yaratılmış Make Up For Ever Artist Acrylip Lip Paint.

Make Up For Ever Acrylip Lip Paint-en yenileri

          Havalar ısınıp, yaz aylarının gelmeye başlamasıyla kıyafetlerimiz yavaş yavaş hafiflemeye başlıyor. Bununla birlikte tabii ki makyaj çantamız ve makyajımız da hafifliyor. Yazın güzel olmak için çok uğraşmanıza gerek yok. Doğal olmak yeterli!  Canlı, doğal, tatlı ve renkli… Bunlar tam da yaz makyajını anlatan ifadeler. Yazın çok fazla ten ürünü kullanmaktansa dikkati dudaklara verebilirsiniz. Makyajın en renkli tamamlayıcısı rujlardan Make Up For Ever Acrylip Lip Paint, birbirinden farklı özellikleriyle favorimiz olmaya aday…

Make Up For Ever Acrylip Lip Paint-en yenileri

          Akrilik boyanın çok yönlülüğü ve yüksek pigmentinden esinlenilen Make Up For Ever Acrylip Lip Paintler, dudaklarınızda doğal, yumuşak ve yoğun katmanlı bir görünüm elde etmenizi sağlayacak. Dudaklarda ağırlık yapmadan yoğun renk vermesi ve kalıcı olması ürünün en albenili tarafı. Yapışkan bir his yaratmadan hemen kuruyan formülü ile gün boyu parlak dudaklara sahip olacaksınız! Kolay uygulama sağlayan, yenilikçi, yastık aplikatöre sahip Make Up For Ever Acrylip Lip Paintler ile ne kadar ürün uygulamak istediğinizi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. 10 farklı renk seçeneği bulunan yeni Acrylip Lip Paint rujlar ile bu yaz bütün dikkatler üzerinizde olacak.

CEVAP VER