Soner Arıca ve Kuzey Köker – Yer Bildirimim

          Son günlerin en yeni kliplerinden “Yer Bildirimim”, yüzlerde gülümseme yaratan bir ortaklığın ürünü olarak ekranlarda dönmeye başladı.

          Soner Arıca, yıllardır pop müzik piyasasının en bilinen isimlerinden biri ve onu genelde duygusal şarkıları ile tanıdık. İlk albümünden itibaren hayran kitlesini genişletti ve yeni albümlerinde de bu durum değişmedi. Son yıllarda ise farklı projeler üreterek çalışmalarını sürdürüyor ve sevenlerinin karşısına yeni sürprizlerle çıkıyor. Bu son çalışma da bunun en yeni örneği.

Soner Arıca Kuzey Köker-Yer Bildirimim-en yenileri-2

          Kuzey Köker, Soner Arıca ile ekranlarda boy gösteren yetenekli küçüklerden biri. Daha önce “Arkadaşım Eşşek” ve “Neler Oluyor Hayatta” düetleri ile büyük sempati toplamış, adını daha şimdiden hafızalara kazımıştı. Bu kez seslendirdikleri “Yer Bildirimim” de en az öncekiler kadar ilgi görmüş durumda.

          Şarkının hem sözleri, hem de müziğine Soner Arıca imza atmış. Aranje kısmında ise Enver Günen’i görüyoruz. Mix mastering içinse küçük yeteneğin babası Candar Köker görev almış.

          Şarkı için çekilen klibin yönetmenliğini Gökhan Özdemir üstlendi. Sosyal medyada yayınlandığı itibaren çekimler gayet olumlu yorumlarla karşılandı. Görünen o ki, bu sürpriz ortaklık epey bir süre daha devam edecek ve yeni projelerle gündeme gelecek.

2 YORUMLAR

CEVAP VER