Garnier Saf & Temiz Kömürlü Peeling

          Sivilce, siyah nokta ve pürüzler… Kulağa hiç de hoş gelmeyen kelimeler. Garnier’ın en yeni ürünü Garnier Saf & Temiz Kömürlü Peeling ile siyah nokta, sivilce ve pürüzlü cilt görünümüyle vedalaşmanın zamanı geldi!

          Görünümü parlak ve yağlı, gözenekleri genişlemiş bir cildiniz varsa yağlı cilde sahipsiniz demektir. Geniş gözeneklerin içinde biriken kir ve yağın havayla teması sonucu oluşan siyah noktalar özellikle yağlı ciltlerde kendini daha fazla gösteriyor. Bu görünüm sizi rahatsız ediyor olabilir ama yeni Garnier Saf & Temiz Kömürlü Peeling ile artık dert değil!

Garnier Saf & Temiz Kömürlü Peeling-en yenileri

          Doğru ürünlerle cildinize bakım yaparak siyah noktaların oluşumunu önleyebilirsiniz. Cildin hasar görmüş tabakasını ortadan kaldırmak ve hücre oluşumunu hızlandırmak için haftada iki ya da üç kez uygulayacağınız peeling işlemi, cildin daha sağlıklı görünmesine katkıda bulunacaktır. Siyah nokta görünümünü azaltıp cildinizi daha pürüzsüz hale getirecek ve canlı görünmesini sağlayacak yeni Garnier Saf & Temiz Kömürlü Peeling, içerisinde yaban mersini özü ve salisilik asit barındırıyor. Salisilik Asit, gözeneklerinizi ve ölü hücrelerinizi arındırmaya yardımcı olması bakımından cilt bakım ürünlerinizde mutlaka bulunması gereken maddelerden biri. Garnier Saf & Temiz Kömürlü Peeling’de bulunan kömür ise adeta bir mıknatıs görevine sahip. Ciltte siyah nokta gibi istenmeyen maddeleri mıknatıs gibi kendine çeken Garnier Saf & Temiz Kömürlü Peeling, düzenli kullanımda arınmış ve aydınlanmış bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.

Garnier Saf & Temiz Kömürlü Peeling-en yenileri

          Türkiye’de ilk olarak Watsons mağazalarında satışa sunulan bu ürüne bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER