DeFacto Amie Ekstra Yüksek Bel Denim Pantolon

          Baharın gelmesiyle markalar tek tek sezon ürünlerini duyurdu. Geçtiğimiz günlerde DeFacto markası da, 2017 bahar koleksiyonun en yeni ürünlerinden DeFacto Amie Ekstra Yüksek Bel Denim Pantolon ile karşımıza çıktı.

DeFacto Amie Ekstra Yüksek Bel Denim Pantolon-en yenileri

          Uzun süredir hayatımızda olan yüksek bel pantolonlar, moda olmaya devam ediyor. Fit ve özellikle uzun boylu kadınlara daha da yakışan bu ürünler, göbeği açık t-shirtlerle rahatlıkla kombinlenebiliyor. DeFacto markası da, bu sezon böyle bir ürün olan, DeFacto Yüksek Bel Pantolon ile vazgeçilmez bir ürün sunuyor.

DeFacto Amie Ekstra Yüksek Bel Denim Pantolon-en yenileri

          Markanın “Cuk Oturur, Mükemmel Durur” sloganı ile piyasaya sürdüğü DeFacto Amie Ekstra Yüksek Bel Denim Pantolon, %99’u pamuk, %1 ‘i ise elastan bir ürün. İki dizi de yırtık olan pantolonun sol bacağında İngilizce, “seni seviyorum ama modayı seçtim” anlamına gelen bir işleme bulunuyor. Paça kısımları kısa hafif püsküllü bırakılarak, sneakerlarla kombinlenebilmesi düşünülen DeFacto Amie Ekstra Yüksek Bel Denim Pantolon, bu sezon oldukça trend bir ürün olarak gibi gözüküyor.

DeFacto Amie Ekstra Yüksek Bel Denim Pantolon-en yenileri

          Reklam filmlerinde Hande Erçel’in üzerinde olan bu ürünü, DeFacto mağazalarında ya da sitesinde bulabilirsiniz. En yeniler burada olmaya devam edecek, bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER