Ebru Gündeş – Bir Devir Bitti

          90’lı yıllarda en iyi çıkış yapan şarkıcılar listesinin üst sıralarına yerleştikten sonra bugünlere gelen Ebru Gündeş, en yeni klibi “Bir Devir Bitti” ile yeniden ekranlarda.

          Son yayınladığı “Araftayım” albümü ile her albümünde olduğu gibi geniş kitlelere ulaşan şarkıcı, popüler müzik dünyasında sürekli göz önünde. Şarkı yarışmalarında jüri üyeliği yaparak genç yeteneklerin keşfedilmesinde de rol oynuyor ve destek veriyor. Eşinden kaynaklanan sıkıntılar nedeniyle zor günler de geçiren şarkıcı, uzun denilebilecek bir sürenin ardından albümün sevilen parçalarından “Bir Devir Bitti”ye klip çekerek geri dönüş yaptı.

          Şarkı iki ünlü ve piyasaya yön veren isim tarafından üretilen parçalardan biri. Söz ve müziği Sinan Akçıl, aranjesi ise Ozan Doğulu tarafından yapılmış.

          Klip çalışması için seçilen yönetmen ise Can İpek. Sosyal medyada yayınlanmasının ardından klip çok kısa bir süre zarfında binlerce kişi tarafından izlendi. Bir sonraki albüm ne zaman gelir bilinmez ama şarkının şimdilik epey bir boşluk dolduracağını ve Ebru Gündeş ismini gündemde tutacağını söyleyebiliriz.

CEVAP VER