Mavi Rio Random Jean Gömlek

          Mavi markasının birkaç gün önce duyurduğu Kıvanç Mavisi koleksiyonunun reklamları dönmeye başladı. Koleksiyonun en yeni ürünlerinden biri olan Mavi Rio Random Jean Gömlek En Yenileri’nde karşınızda.

Mavi Rio Random Jean Gömlek-en yenileri

          Daha önce de reklamlarında Kıvanç Tatlıtuğ ile çalışan Mavi markası, yine güzel bir koleksiyona imza attı. Markanın, “Kıvanç Mavisi” adını verdiği koleksiyon oldukça ilgi görüyor. Kıvanç Tatlıtuğ’ un koleksiyonu kişileştirerek anlattığı reklam filminde, “Çok mu çok Mavi’yiz” dediği andaki gömlek olan, Mavi Rio Random Jean Gömlek ise sezonun en trend ürünlerini arasında yerini aldı.

Mavi Rio Random Jean Gömlek-en yenileri

          Dar kalıp tasarlanan ürün, önünde iki cebi bulunan %100 tencel denim kumaş bir ürün. Reklam filminde Kıvanç Tatlıtuğ’a hem indigo hem de mavi rengini giydirilerek tanıtılan gömlek, ayrıca iki farklı ton gri renk seçeneğine de sahip. Baharı karşılarken, en çok tercih ettiğimiz gömlek türü olan jean gömlek, bu sezon Mavi Rio Random Jean Gömlek olacak gibi duruyor.

Mavi Rio Random Jean Gömlek-en yenileri

          Denim ürün deyince aklımıza gelen ilk markalardan biri olan Mavi markasının, Kıvanç Mavisi koleksiyonuna, markanın mağazaları ve sitesinden ulaşabilirsiniz. En yenilerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER