Hızlı ve Öfkeli 8

          Uzun soluklu bir serinin son halkası olan “Hızlı ve Öfkeli 8”, en yeni macerası ile önümüzdeki hafta ülkemiz sinemalarında vizyona giriyor. Adından da anlaşılacağı üzere “devam filmi” konseptinde adeta rekora koşan yapım, meraklıları tarafından heyecanla bekleniyor.

Hızlı ve Öfkeli 8-en yenileri-2

          Çekimlerinin Küba’da gerçekleştirilmiş olması, filmi farklı bir yere koyan detaylardan zira daha önce Hollywood yapımı hiçbir film burada çekilmemiş. Başlangıçta Mısır düşünülse de, sonradan vazgeçilerek söz konusu ilke imza atılmış.

Hızlı ve Öfkeli 8-en yenileri-3

          Filmin yönetmenliğini F. Gary Gray üstleniyor. Senaryoda Chris Morgan, müziklerde ise Brian Tryler imzası var. Oyuncu kadrosunda ise Vin Diesel, Charlize Theron, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jason Statham, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel ve Ludacris başlıca rolleri paylaşıyorlar.

Özet:

          Daha önceki hareketli günlerin aksine dingin bir hayat sürmek isteyen ekibin her bir üyesi buna uygun hareket etmektedir. Brian ile Mia emekli olarak uzaklaşmayı seçer. Dom ile Letty ise evlenmeye ve tatile gitmeye karar verir. Birlikte dünya turuna katılıp her şeyi geride bıraktıklarını düşünürken, Chiper isimli bir kadın Dom’un aklını çelmeye çalışır ve başarılı olur. Dom onun istediği suç için tüm arkadaşlarını da karşısına almış durumdadır. Onun hata yapmasını önlemek için seferber olan ekip, yeniden hızlı bir maceranın içerisine dalar.

CEVAP VER