Flormar HD Koleksiyon

          Yeni ürünler ve başarılı koleksiyonlar konusunda Flormar’ın hızına yetişmek mümkün değil. Ciltte filtre etkisi yaratan yeni teknolojisiyle doğal ve kusursuz bir makyaj için ihtiyacınız olan her şey Flormar’ın en yenisi We Love HD Koleksiyonunda!

          Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri Instagram ve Snapchat gibi mobil uygulamalar sayesinde fotoğraflarımızda ve videolarımızda anında kusursuz görünebiliyoruz. Peki, gerçek hayatta da cildinize filtre uygulamayı arzu ettiğiniz oldu mu? Kulağa imkânsız gelse de artık şunu biliyoruz ki, makyajda imkânsıza yer yok! Güzelliğinizi ustalıkla ortaya çıkarmayı beceren marifetli makyaj ürünleriyle bu artık çok kolay! Yeni Flormar HD Koleksiyonu ile ekstra filtrelere ihtiyacınız kalmayacak…

          Yenilikleri yakından takip eden ve güvenilir ürünler sunan Flormar, yeni koleksiyonu We Love HD’de bulunan 7 farklı ürünü ile sizi filtrelerden kurtarmaya geliyor. İnce yapısı ile kusursuz görünüm sağlayan fondöten ve kapatıcıları, cilt kusurlarını gizleyen sculpting pudrası, hacim veren maskarası, on altı renk seçenekli rujları ve trend makyaj fırçaları ile yüzünüze yeni dokunuşlar yapmaya için hazır olun!

Flormar HD Koleksiyon-en yenileri

          14 farklı renk seçeneği barındıran yeni Invisible Cover HD Fondöten, ince yapısı, yoğun kapatıcılık sağlayan yağsız kremsi formülü ile gün boyu pürüzsüz görünüm vaat ediyor. 2017 sezonunun trendi oval fırçalar HD Koleksiyonda da yerini aldı! Likit fondötenlerinizle rahatça kullanabileceğiniz Oval Foundation Brush kolay ve kusursuz uygulama için en büyük yardımcınız olacak.

          Makyajın Olmazsa Olmazı Kapatıcılar!

          Makyajın olmazsa olmazı kapatıcıdır diyenler için Dark Circle HD Concealer karşınızda! HD Dark Circle Concealer, mükemmel kapatıcı formülü ile kusurlarını anında ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor ve size kusursuz, dengeli bir cilt görünümü sunuyor.

          Yüzünü biraz daha daraltıp, elmacık kemiklerini belirginleştirmek, belki biraz da burnunu inceltmek kulağına imkânsız gibi mi geliyor? Sculpting HD Powder kontür ve aydınlatıcı seti ile artık işiniz çok kolay. Aynı palet içerisinde açık ve koyu iki tonun yer aldığı Sculpting HD Powder’ın renklerini ayrı ayrı kullanıp belirgin ve aydınlık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Flormar HD Koleksiyon-en yenileri

          Maskarasız bir makyaj hayal edin… Edemediniz değil mi? İşte vazgeçilmezlerimizden olan maskara yeni HD Koleksiyonda en yoğun siyah haliyle karşımızda. HD Concept Rising Lash HD Mascara, kirpiklerini birbirinden ayırıyor, tek tek kavrayarak uzatıyor ve çok daha hacimli, kıvrık kirpikler elde etmenizi sağlıyor.

          Ve sıra makyajınızı rujla taçlandırmada! Kremsi ve hafif yapısı ve 16 farklı renk alternatifi ile Weightless HD rujlar, serinin en iddialı ürünlerinden. Kolay sürülebilir kremsi, hafif yapısı ile dudaklarında pürüzsüz mat bir görünüm yaratacak bir ruj arıyorsanız kesinlikle Weightless HD rujlara bir göz atın.

          Tüm bu ürünler ve daha fazlası Flormar mağazalarında ve Flormar internet sitesinde sizleri bekliyor!

CEVAP VER