Ayna – 20. Yıl Albümleri

          90’lı yıllarda müthiş bir çıkış yakalayarak müzik piyasasını sallayan Ayna grubu, 20. yıllarını tam 3 albümle kutlayarak en yeniler arasına giriyor.

          İlk albümlerinin büyük rağbet görmesi ve birçok şarkılarının aynı derecede sevilmesiyle sağlam bir adımla giriş yapmıştı grup. Erhan Güleryüz ve Cemil Özeren’in yüksek performansları ile turnelerde de sevenlerini coşturmuş, piyasayı epey bir hareketlendirmişlerdi. Cemil Özeren’in talihsiz ölümünün ardından buruk bir şekilde anılırken, bu kez yine yoğun bir çalışma ile geri dönüş yapıyor grup.

          20. yıl albümü için iki yıl kadar önce çalışmaya koyulmuş ve otuz şarkıyı yeniden aranje ederek bugünlere hazırlamış Ayna grubu. Kayıt aşamasında profesyonel müzisyenlerin katkısı da albüme renk katmış.

          Rüzgar Yapım etiketi taşıyacak albüm, önümüzdeki günlerde dinleyicilerle buluşacak. İlk albümün yayınlanmasının ardından belirli periyotlar dahilinde ikinci ve üçüncü albümler de piyasaya sürülecek.

          Bir zamanlar grubun çok sevilen şarkılarından biri olan ve hala aynı şekilde hatırlanan “Severek Ayrılanlar” şarkısı, albümün çıkış şarkısı olarak seçildi. Bugünlerde devam eden klip çalışması bittiğinde ekranlarda nostaljik bir hava estirecek şarkı.

CEVAP VER