Zara Larsson – So Good

          Çok genç yaşta dünya çapında bir yıldız olma şansına erişen Zara Larsson, en yeni albümü “So Good” ile yine piyasayı sallıyor.

Zara Larsson-So Good-en yenileri-2

          Özellikle iki yıl önce seslendirdiği “Lush Life” şarkısı dillerden düşmeyen Zara Larsson, sesinin Rihanna’ya benzetilmesiyle de çok konuşulmuştu. Sosyal medya hesaplarında da kitleler tarafından ilgiyle takip edilen şarkıcı, göze hitap eden tarafıyla da büyük bir ilginin öznesi oluyor.

Zara Larsson-So Good-en yenileri-3

          Sadece yaptığı çıkışla yetinmeyen ve David Guetta ile sahne alarak da şöhretini pekiştiren Larsson, sonraki şarkılarında da çizgisini korumaya devam etti. Herkese kolay kolay nasip olmayan dünyaca ünlü bir fenomen olma lütfunu iyi değerlendiren şarkıcı, daha önce çok tutulan şarkılarına da yer verdiği “So Good” albümüyle yükselişine yeni bir ivme katıyor.

Zara Larsson-So Good-en yenileri-4

          Ty Dolla Sign, Zara Larsson’un düet yapmak için seçtiği yeni isim ve “So Good” şarkısında biri tecrübesini, biri ise enerjisini sunuyor dinleyicilere. Toplam on beş şarkının yer aldığı albümde ilk olarak öne çıkarılan ve aynı doğrultuda dikkat çeken şarkı da bu oldu.

Zara Larsson-So Good-en yenileri-5

          Büyük hedeflerle ilerlediği müzik dünyasında en büyük hedefinin kalabalıklara hitap etmek olduğunu söyleyen şarkıcının bunu ne ölçüde gerçekleştirebileceğini önümüzdeki yıllar gösterecek.

CEVAP VER