Soner Sarıkabadayı – Tekamül

          Türk Pop Müziği’nin en üretken isimlerinden Soner Sarıkabadayı, “Tekamül” isimli en yeni şarkısıyla sevenleriyle tekrar buluştu.

          Şarkı yazarlığı, bestecilik, yorumculuk, dans ve belki de henüz bilmediğimiz nice yetenekleriyle piyasaya damgasını vuran Soner Sarıkabadayı, yoluna hız kesmeksizin devam ediyor. Öncelikle başka şarkıcılara verdiği parçalarla adını duyuran müzisyen, solo albümleriyle de her daim iddiasını koruyor. Hem meslektaşlarından, hem de dinleyicilerden gördüğü ilgiye bakılırsa başarılı olduğunu da söylemek mümkün. Yeni şarkısı “Tekamül” de ekranlarda dönmeye başladığından beri gayet ilgi gören bir şarkı ve klip durumunda.

Soner Sarıkabadayı-Tekamül-en yenileri-2

          Şarkının söz ve müziği yine şarkıcının kendisine ait. Düzenleme kısmında Osman Çetin görev almış. Klibin çekimleri içinse sektörün ileri gelen yönetmenlerinden Nihat Odabaşı seçilmiş.

Soner Sarıkabadayı-Tekamül-en yenileri-3

          Klipte Soner Sarıkabadayı ile rol alan oyuncu ise Tamara Butikova. Dans çalışmaları ile de bilinen ve modellik yaparak şöhret kazanan Butikova, samimi görüntüleriyle klibin daha da sıcak bir görünüm kazanmasını sağlamış.

          Yaz aylarının yaklaşması ile yeniden hareketlenen müzik dünyasında Soner Sarıkabadayı ismini daha fazla duyacağımızın kesin olduğunu söyleyebiliriz.

CEVAP VER