Pronovias Draval Gelinlik

          Bazı markalar vardır, sezonun modasını bir yıl ileriden takip ederler. Bugün sizleri öyle bir marka ile tanıştırıyoruz. Pronovias markasının 2018 koleksiyonunda duyurduğu, en yeni parçalardan biri olan Pronovias Draval Gelinlik karşınızda.

Pronovias Draval Gelinlik-en yenileri

          Barselona’da Alberto Palatchi tarafından 1922 yılında küçük bir mağaza olarak kurulan marka, dantel, nakış ve yüksek kalite ipek kumaşları ile ilgi çekmiştir. 60’larda ise Pronovias markası ile ilk gelinlik koleksiyonlarını duyurarak, tüm kadınlar için ürünlerini ulaşılabilir kılmıştır. Kısa zamanda tüm dünyaya yayılan markanın, kısa zaman önce duyurduğu koleksiyonundan Pronovias Draval Gelinlik ise her genç kızın rüyası olmayı vaat ediyor.

Pronovias Draval Gelinlik-en yenileri

          Uçuşan tülden katlı, fırfırlı etekten, dantel ve nakış işlemelerden oluşan Pronovias Draval Gelinlik, ilk bakışta büyüleyen bir ürün. Üst kısmı komple dantel devam eden ürün, eteklerinde de dantel kısımlarla desteklenmiş. Ayrıca üzerinde değerli taşlar da olan bu güzel gelinlik, aplikli straplez korsajdan oluşan prenses tarzda bir ürün. Oldukça şık olan ürün, hatlarıyla son derece feminen bir parça olarak üretilmiş.

          Özel gününüzde diğer gelinlerden daha güzel ve daha farklı olmak istiyorsanız bu gelinlik tam da size göre. Ayrıca markanın aksesuar bölümünden de ayakkabıdan, duvağa gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz. En Yenileri öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER