Patron Bebek

          ABD yapımı bir animasyon filmi olan “Patron Bebek”, mizahi teması ile en yeniler arasında ve izleyicilere keyifli vakit vaat ediyor.

          Yazar Marla Frazee’nin resimli romanından ilham alınarak sinemaya uyarlanan filmin orijinal seslendirmesinde Alec Baldwin, Lisa Kudrow ve Steve Buscemi gibi yakından tanıdığımız isimler yer alıyor. Filmin fragmanı “Ulusal Patron Günü”ne denk getirilerek sürpriz bir göndermeye de imza atıldı.

Patron Bebek-en yenileri-2

          Yukarıda saydığımız oyuncularla birlikte Miles Christopher Bakshi, Jimmy Kimmel, Tobey Maguire, Eric Bell Jr. ve Conrad Vernon da karakterlere hayat verenler arasında yer alıyor. Filmin yönetmeni Tom McGrath. Senaryoda Michael McCullers, müziklerde ise Hans Zimmer ve Steve Mazzaro görev almış.

Patron Bebek-en yenileri-3

Özet:

          Artık yedi yaşına gelmiş olan Tim’in en büyük isteği bir köpek olsa da, ebeveynlerinin bir bebeği evlatlık olarak almasıyla işler değişir. Üstelik söz konusu bebek her daim takım elbiseyle dolaşmakta ve onunla baş başa kaldığında şiveli bir dil kullanmaktadır. Tim onu kabullenemez ve dolayısıyla aralarında geçimsizlik baş gösterir. Neden sonra bebek ona bir ajan olduğunu söyler ve anlaşma teklif eder. Buna göre Puppy isimli bir şirketin başında bulunan kişinin planlarını engelleyecek ve böylece dünyadaki sevgi ortalamasını normal seviyeye getireceklerdir. Tim, onun bir an evvel gitmesi için bu teklifi kabul edecektir.

CEVAP VER