Dijital Pazarlama

          “Dijital Pazarlama”, günümüzün dijital dünyasına uygun içeriği ile en yeniler arasında yön verme misyonu üstlenen kitaplardan.

          Teknolojinin hayatlarımızın odak noktası olacak ölçüde değişmesiyle birlikte tüm meslek gruplarının çalışma şekli de buna göre düzenlendi. Üretim aşamasından reklam ve satış aşamalarına dek teknoloji ve internetin nimetlerinden yararlanmak zorunda olduğumuz bir devirdeyiz artık. Bilişim sektörü bize bu uçsuz bucaksız mecrayı sunarken, bir yandan da kendisini etkin bir şekilde kullanarak gelir sağlamamıza olanak veriyor.

          Dijital pazarlama, her geçen gün daha fazla insanın dahil olduğu bir geçim kapısı haline geldi ve dolu dizgin bir rekabet ortamının oluştuğunu söyleyebiliriz. Olgu Şengül’ün kaleme aldığı bu kitap, bu yöntemi uygulayarak gelir elde etmek isteyenler için bir rehber niteliği taşıyor.

          Kitapta farklı modeller irdelenerek bu yolda başarıya ulaşabilme yöntemleri ele alınıyor. Özellikle işe yeni başlayan ve yola henüz koyulanlar için bir öngörü kılavuzu olarak da tasvir edebiliriz. Aynı zamanda sektörde hala faaliyet gösteren kişiler de daha kapsamlı bir bakış açısı kazanabilmek için kitaba başvurabilir.

          Tanıtım yazılarında birçok şirkette CEO ve yönetici pozisyonunda görev alan kişilerin olumlu ve övgü dolu görüşlerine yer verilmiş. Bu sayede sağlam referansları da arkasına alan kitap, sektördeki herkesin faydalanmak isteyeceği bir kaynak olma özelliğine kavuşuyor.

          Cinius Kitap tarafından yayınlanan kitap, sektörün her biriminde yer alan herkes için önerilebilir.

CEVAP VER