Rafet El Roman & Hülya Avşar – Sen Olmazsan

Rafet El Roman & Hülya Avşar – Sen Olmazsan

          Rafet El Roman ve Hülya Avşar’ın düet şarkısı “Sen Olmazsan”, en yeni sürpriz albümlerden biri olarak müzik piyasasındaki yerini aldı. Şarkıya çekilen klipse ekranlarda büyük bir ilgiyle izleniyor.

          Her ikisi de belli birer kitleye hitap eden iki şarkıcı, seslendirme ve çekim aşamalarında büyük bir uyum içerisinde çalışmış. Uzun süredir ses seda çıkarmadan çalışmalarına devam eden ikilinin bu birlikteliği hayranlarından da tam not aldı.

          Şarkı için çekilen klibin yönetmenlik koltuğunda yine Rafet El Roman’ı görüyoruz. Daha önceki kliplerinde de bu role soyunan şarkıcı, romantik sahnelerle dolu görüntüler çekmiş izleyiciler için. Mekan olarak İstanbul’daki Grand Tarabya Otel ve Almanya’nın Frankfurt şehri seçilmiş. Çekimler için şarkıcılara yirmi beş kişiden oluşan bir ekip eşlik etmiş.

          Son dönemin en duygusal şarkıları arasına giren “Sen Olmazsan”, Rafe El Roman ve Hülya Avşar’ın gelecekte de yeni çalışmalar için buluşabileceğinin sinyallerini veriyor. Bunun ne ölçüde gerçekleşeceğini ise her zamanki gibi zaman gösterecek. Şimdilik bize bu çalışma ile yetinmek kalıyor.