Kiehl’s Nourishing Beard Grooming Oil

          Bu Pazar bakım sırası beylerde! Kiehl’s markasının erkek bakım kategorisindeki en yeni ürünü Nourishing Beard Grooming Oil sakal bakım yağı bugün En Yenileri’nin konuğu.

          Kiehl’s hem kadınlar hem erkekler için büyük bir titizlikle geliştirdiği bakım ürünleri ile kalbimizi çoktan kazanmış markalardan biri. Kadınların cildi erkeklere nazaran dış etkenlere açık olduğundan, daha çok ilgi ve sevgi bekliyor. Bu da haliyle bakım ürünleri pazarına da yansıyor ve çoğu marka erkekleri es geçiyor. Ancak Kiehl’s beyleri unutmamış! Uzun zamandır beklenen ürünü Kiehl’s Nourishing Beard Grooming Oil sakal bakım yağı ile karşınızda!

Kiehl’s Nourishing Beard Grooming Oil-en yenileri

          Bir kendini ifade etme şekli olarak sakal, erkekler için oldukça önemlidir. “O sakalları kes!” diyenlere inat sakallarına sımsıkıya bağlanan beyler bu ürün tam size göre. %99 doğal içeriklerden oluşan yeni Kiehl’s Nourishing Beard Grooming Oil sakal bakım yağı, taze odunsu temel yağ ve Pracaxi yağı karışımı içeren hafif bir erkek bakım yağıdır. Daha yumuşak ve konforlu hissedilen sakallar için üretilmiş bu yağ karışımı, sakalları yumuşatırken aynı zamanda pürüzsüz bir cilt dokusu sağlamayı da amaçlıyor.

Kiehl’s Nourishing Beard Grooming Oil-en yenileri

          Sandal Ağacı, Sedir Ağacı ve Okaliptüs karışımından oluşan Kiehl’s Nourishing Beard Grooming Oil sakal bakım yağı, sakal bakımını kolaylaştıran, gür sakallara sahip olmayı sağlayan, dökülmeyi önleyici doğal bakımı size sağlar. Özellikle sakal çıkmayan alanlarda kökleri besleyen yağ, yeniden sakal oluşmasına yardımcı olur. Aynı zamanda bıyıklar içinde faydalı etkileri olacaktır.

Kiehl’s Nourishing Beard Grooming Oil-en yenileri

          Kullanım açısından da pratik ve kolay olan Kiehl’s sakal bakım yağını avucunuzun içinize birkaç damla alın ve yukarı doğru, sakal diplerine masaj yaparak uygulamanız yeterli…

CEVAP VER