Nike Air Vapormax Flyknit

          Spor ürün deyince akla gelen sayılı markalardan biri olan Nike, yepyeni bir spor ayakkabı ile karşınızda. Nike ‘ın en yeni ürünlerinden biri olan Nike Air Vapormax Flyknit şimdiden herkesin ilgisini çekmeye başladı.

Nike Air Vapormax Flyknit-en yenileri

          Nike Air Vapormax Flyknit, Nike’ın Air ailesinin yeni üyesi. Nike’ın çığır açan Air-sole birimi 1978’de ilk olarak gündeme geldi. 1987 yılında topuk kısmında görünür olarak Air-sole rahatlığı sunan marka, aynı zamanda bu gölgeyi görünür hale getirdi. O günden sonra hayatımıza rengârenk giren Nike Air Max ayakkabılar, hem sporcularda hem de meraklılarında koleksiyon haline geldi.

Nike Air Vapormax Flyknit-en yenileri

          Nike Air Vapormax Flyknit, kadınlar için tasarlanmış bir koşu ayakkabısı olarak üretildi. Adında geçen Flyknit kumaş, ayağı çorap gibi saran ve nefese alan bir kumaş türü. Üründe kullanılan yastıklama sistemi sayesinde hafif ve esnek bir ürün. Ayakkabı, bu özelliği ile topuktan buruna kadar tüm çarpma etkilerine karşı koruma sağlar. Tabanındaki boşluklu bölümler yerçekimine meydan okuyan bir hafiflik ve esneklik sağlar. Ayrıca orta kısmını saran kuvvetli ve hafif kordonlardan oluşan Flywire teknolojisi, bağcıklarla birlikte ayağı sabitler ve destekler. Tabandaki tüm bu bölmelerde kauçuk malzeme kullanılarak Nike Air Vapormax Flyknit ayakkabıda dayanıklılık sağlanmıştır.

          Bu tüy kadar hafif ama bir o kadar dayanıklı koşu ayakkabısına sahip olmak için, Nike mağazalarını ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER