Hayko Cepkin – Ağla Sevdam

          Son albümündeki “Ağla Sevdam” şarkısına çektiği en yeni kliple bir kez daha gündeme gelen Hayko Cepkin, sürprizlerini sürdürüyor.

          “Ağır Roman” filmi uzun yıllar önce romandan uyarlama bir Türk Filmi olarak vizyona girmiş ve Müjde Ar, Okan Bayülgen gibi oyuncularıyla birlikte epey ses getirmişti. “Ağla Sevdam” ise bir Yusuf Taşkın eseri olarak yine kendisi tarafından seslendirilmiş, daha sonra da müzikseverler için unutulmazlar arasına girmişti.

Hayko Cepkin-Ağla Sevdam-en yenileri-2

          Aradan geçen uzun zamanın ardından son albümündeki şarkı repertuarına bu şarkıyı da ekleyen Hayko Cepkin, kendine has yorumuyla şarkıyı yeniden hatırlattı. Asıl yorumu kadar beğeni toplayan şarkı, geçtiğimiz günlerde çekilen klibin ekranlarda dönmeye başlamasıyla yeni nesil dinleyicilere de ulaşıyor. Üstelik klibin bir animasyon olma özelliği de şarkıya güncel bir anlam kattı.

          Animasyon türü klibin yönetmenliğini Alkım Serbest üstlendi. Sosyal medyada büyük ilgi çeken klip, izlenme oranı açısından da yüksek seviyelere ulaşmış durumda. Hayko Cepkin’i büyüten şarkılar, bugünkü nesle de ilham olarak onların da büyümesinde büyük etken oluyor.

CEVAP VER