Nocturama: Paris Yanıyor

          En yeni dram ve gerilim filmlerinden “Nocturama: Paris Yanıyor”, dram ve gerilim dolu hikayesiyle yarından itibaren izleyicilerin karşısına çıkıyor.

          Fransa, Almanya ve Belçika yapımı filmin senaryo ve yönetmenliğinde Bertrand Bonello var. Hatta müzikleri yapan isim de yine kendisi. Finnegan Oldfield, Vincent Rottiers, Rabah Naït Oufella, Hamza Meziani, Adèle Haenel ve Luis Rego ise oyunculuklarda başlıca rolleri paylaşan isimler.

Nocturama Paris Yanıyor-en yenileri-2

          İçerisinde yaşadığımız her an sürprizlere aday dünyada, bir grup gencin binlerce insanı kaosa sürükleme ihtimalinin hiç de zor olmadığını gösteren film, gerilim türünü sevenlerin ilgisini çekebilir. Filmin yönetmeni daha önce Cannes Film Festivali’nde ödül almasıyla da kendinden söz ettirmişti.

Nocturama Paris Yanıyor-en yenileri-3

Özet:

          Toplumdaki sıradan hayatlarından sıkılan yirmi yaşın altındaki bir grup genç, beklenmedik bir davranışla Paris halkını dehşete sürükler. Şehrin birçok noktasına bombalar döşemiş, şehrin adeta bir yangın yerine dönmesine neden olmuş ve büyük bir paniğe neden olmuşlardır. Şehir halkı ve tüm dünya gece vakti yaşanan bu olayı büyük bir şaşkınlıkla karşılamaktadır. Bir alışveriş merkezine saklanan gençler, bundan sonrasında bambaşka bir serüvene konu olacaktır.

CEVAP VER