Mehmet Erdem – Bir Elmanın Yarısı

          Müzik dünyamızda yerini aldığından itibaren güçlü yorumuyla beğeni kazanarak geniş bir dinleyici kitlesine hitap eden Mehmet Erdem, en yeni klibi “Bir Elmanın Yarısı” ile yeniden karşımızda.

          Mehmet Erdem, en son yayınladığı “Hepsi Benim Yüzümden” albümü ile popülaritesini artırmayı sürdürdü ve albüme ismini veren şarkısı çok sevildi. Konser ve klip çalışmalarına devam eden şarkıcı, albümde yer verdiği şarkılardan “Bir Elmanın Yarısı”na çektiği bu kliple yine müzik gündemine oturmayı başardı.

Mehmet Erdem-Bir Elmanın Yarısı-en yenileri-2

          Şarkının söz ve müziği İsmail Üredi’ye ait, düzenleme kısmında ise Alper Atakan’ı görüyoruz. Daha önce birçok sanatçı tarafından seslendirilen şarkı, bu yorumuyla daha fazla insana ulaşacak. Özellikle Pinhani grubu kendine özgü yorumuyla eseri seslendirmiş ve konserlerinde coşku dolu bir atmosfer yaşanmasını sağlamıştı.

          Mehmet Erdem’in çektiği klip de şarkıcının verdiği konser görüntüleriyle kotarılmış ve izleyicilere güzel bir ambiyans yaşatıyor. Klibin yönetmenliği ise Adil Kaynar ve Emre Yıldırım tarafından üstlenildi.

          Bu klibin Mehmet Erdem’in “Hepsi Benim Yüzümden” albümü için çekilen son klip olduğunu da son olarak sözlerimize ekleyelim.

CEVAP VER