AKAY Model 17011 Gelinlik

AKAY – Model 17011 Gelinlik

          Yaz mevsiminde hayatımıza giren süreçlerden biri de nişan ve düğün sezonu. Bu zamanlar, belki de kendimizi en özel hissetmek istediğimiz, tüm istediklerimizi elde etmeyi umduğumuz zamanlar. Fakat çoğu zaman oradan buradan kaydettiğimiz, hayalimizdeki gelinliği bulamıyoruz. Bunun sonucu gittiğimiz terzilerde de, olduğu kadar bize uyarlanan modelleri kabul etmek durumunda kalıyoruz. Bugün sizleri arayıştan kurtaracak bir gelinlik markası ile tanıştırıyoruz. Akay markasının 2017 koleksiyonunun en yeni modellerinden Akay Model 17011 Gelinlik karşınızda.

          Gelinlik seçerken çoğu zaman televizyonda, ünlü isimlerin üzerinde gördüğümüz modellerden etkileniyoruz ama bu modelleri piyasada bulamıyoruz. Size o markayı bulduk ve artık istediğiniz gelinliğe sahip olabiliriz desek! Son dönem İstanbullu Gelin ve Paramparça gibi dizilerde kullanılan iki gelinlik de bu markanın ürünü. Bugün size tanıtacağımız Akay Model 17011 Gelinlik ise “İstanbullu Gelin dizisindeki Süreyya’nın gelinliği” diye arattığınız modelin çıkış noktası. Süreyya’nın gelinliği, Akay Model 17011 Gelinlik model alınarak tasarlanmış bir ürün. Sütyen yaka tasarlanan Akay Model 17011 Gelinlik, dantel kumaş ile tamamlanan romantik bir model. Dirseklere kadar uzanan dantel dar ve kollu tasarlanan Akay Model 17011 Gelinlik, önü ve arkası derin V yaka ile sunulmuş. Yarım balık olarak tasarlanan bu Süreyya’nın gelinliği’ni ve daha birçok modeli Akay mağazalarında ve sitesinde bulabilirsiniz.

          Akay markasının ayrıca büyük beden gelinlik, after party ve nedime elbiseleri hizmetleri de mevcut. Özel günlere cevap niteliğindeki bu markanın ürünlerini mutlaka inceleyin.