Koton Joe Destroyed Jean Pantolon

          Sezonun jean modası, Teoman’ın şarkısı “paramparça” ile karşımıza çıkıyor. Reklamlarda Teoman’ın şarkısını söyleyip, yırtık pırtık jeanlerle karşımıza çıktığı paramparça koleksiyonu sezonun en trend parçaları arasında yerini aldı. Markanın en yeni ürünlerinden biri olan Koton Joe Destroyed Jean Pantolon karşınızda.

Koton-Joe Destroyed Jean Pantolon-en yenileri

          2000 yılına damgasını vuran Teoman’ın paramparça şarkısı, bugünlerde yine gündemde. Koton markasının paramparça koleksiyonuna marka yüzü olan Teoman, bu koleksiyona en uygun şarkısı olan paramparça ile eşlik etti. Reklamının televizyonda dönmeye başladığı bu günlerde, Teoman ve kafilesinin birbirinden yırtık jeanlerinin moda olduğunu görüyoruz. Herkese hitap etmeyi hedefleyen markalardan biri olan Koton markasının jean koleksiyonuyla da adından söz ettireceğini anladığımız koleksiyonun, en yeni ürünlerinden biri de Koton Joe Destroyed Jean Pantolon. Normal bel, indigo renkte üretilen pantolon, belden dize kadar rahat kesim sunulan bir model. Diz kısmından paçalara kadar daralarak devam eden ürün, son dönem erkeklerde de kullanılan dar paça modasına hitap ediyor. Üründe ayrıca katlanma kısımlarında kamuflaj kumaşı kullanılarak farklı bir hava yaratılmış.

Koton-Joe Destroyed Jean Pantolon-en yenileri

          Sneaker ya da bir botla rahatça kombinleyebileceğiniz Koton’un bu pantolonu, mağazalarda sizleri bekliyor. En yenilerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER