Loreal Paris Botanicals Fresh Care

          Mart ayının yavaş yavaş sonlarına gelirken tanıştığımız en son ürünlerden biri olan, Loreal Paris’in botanik içerikler ile zenginleştirilmiş ve en yeniler arasına giren lüks saç bakım markası Botanicals Fresh Care ile tanışmaya hazır mısınız?

Loreal Paris Botanicals Fresh Care-en yenileri

          Sağlığın saçlardan başladığını hepimiz biliyoruz. Çünkü canlı, parlak ve dökülmeyen saçlar, sağlıklı vücudun da önemli bir işaretidir aynı zamanda. Saçımızın sağlıksız ve mat görünmesi veya dökülmesi durumlarının birçok nedenleri vardır. Bazen her şeyi doğru yaptığınızı düşündüğünüz halde saçınızın sağlıklı gözükmemesinin nedeninin kullandığınız ürünlerden de kaynaklı olabileceğini unutmayın. Nasıl katkı maddesi içeren, doğal olmayan besinleri tüketmekten kaçınıyorsak, saçlarımız için de aynısı geçerli. Saçlarınız için kullandığınız ürünlerin içeriklerinin doğal, bitkisel ve tabii ki güvenilir olmasını istiyorsanız, Loreal Paris‘in botanik içeriklerle zenginleştirilmiş, yepyeni lüks saç bakım markası Botanicals Fresh Care işte tam da size göre!

Loreal Paris Botanicals Fresh Care-en yenileri

          Doğayı ve doğallığı seven, saçlarını doğal ve güvenilir içeriklerle beslemek isteyenlerin bu bakım ürünlerini çok seveceklerini garanti ediyoruz. Peki, Botanicals Fresh Care bakım ürünlerini bu kadar vazgeçilmez yapacak özellikler neler? Öncelikle bu doğal seri, paraben, silikon ve renklendirici içermiyor. Yani bu seride zararlı içerikler kesinlikle yok, yalnızca botanik ve saçın ihtiyacını karşılayan içerikler var. İçeriğinde aspir, sardunya ve kişniş gibi özel botanik içerikler bulunan Loreal Paris Botanicals Fresh Care saç bakım markası, çiftçiler, bitki bilimciler ve kimyagerlerle birlikte çalışılarak oluşturulmuş çok özel bir seri.

          Doğadan bu denli beslenen Botanicals Fresh Care saç bakım markasının şampuan ve bakım şişelerinin %100 geri dönüştürülmüş şişelerden oluşması ve aynı zamanda geri dönüştürülebilir özelliğe sahip olması da tam isabet olmuş. Yani Loreal Paris Botanicals Fresh Care tam bir doğa dostu!

Loreal Paris Botanicals Fresh Care-en yenileri

          Botanicals Fresh Care ailesinde her saçın ihtiyacına göre geliştirilmiş şampuan, saç bakım kremi, saç maskesi ve yoğun bakım ürünü bulunuyor. Besleyici Aspir yağı, kuru saçlarınızın derinlemesine beslenmesine yardımcı oluyor. Omega 6 bakımından zengin ve dünyadaki en güçlü botanik bitkilerinden biri olan Kişniş tohumu özünden yaratılan formül, zayıf ve dökülmeye eğilimli saçları güçlendiriyor. Parlak ve renkli bir çiçek olan Sardunya ise, mat ve boyalı saçların parlaklığını ortaya çıkarmada başkahraman!

          Botanicals Fresh Care artık Türkiye’de. Özenle seçilen bu doğal içerikler ile bu ürün, saç bakım rutininizin artık vazgeçilmez bir parçası olacak!

CEVAP VER