Koray Avcı – Yakarım Geceleri

          Son yılların en sevilen ve en popüler yorumcularından Koray Avcı, en yeni klibi “Yakarım Geceleri” ile sevenleriyle yeniden buluştu.

          Artık fiziksel olarak aramızda olmayan fakat eserleri hala dillerde ve kulaklarda olan Ahmet Kaya tarafından seslendirilen “Yakarım Geceleri” şarkısı, bu kez Koray Avcı yorumuyla yeniden gündeme geliyor.

Koray Avcı-Yakarım Geceleri-en yenileri-2

          Şarkı, aykırı şiirleri ile bilinen şair Yılmaz Odabaşı tarafından yazılmış, bestesi ise Ahmet Kaya tarafından yapılmıştı. Bu tür çalışmalara albümlerinde sıklıkla yer veren ve Can Yücel, Attila İlhan gibi ünlü şairlerin şiirlerini de besteleyen Ahmet Kaya, bu şarkıyı da en sevilen eserleri arasına sokmuştu.

          Geçen yıl çıkardığı albümdeki şarkılara bu eseri de ekleyen Koray Avcı, kendine has yorumu ile sevenlerinin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Geçtiğimiz günlerde yönetmen İmre Haydaroğlu tarafından çekilen klip, ekranlarda dönmeye başladığı günden itibaren yine gündeme girdi ve şarkıcının hayranlarınca olumlu karşılandı.

          Aynı anda birçok anı, şair ve şarkıcıyı anımsatmak gibi bir özelliği de olan şarkı, bugünlerde yeniden dillere düşerek kulakların pasını silecek gibi görünüyor.

CEVAP VER