Berkay – Yansıma

          Son yıllarda çıkış yapmayı başararak Türk Pop Müziği’nde yer edinen Berkay, en yeni albümü “Yansıma” ile yeniden sahne ve ekranlara dönüyor.

          Şarkıcı, en son arabesk şarkı söylediği bir çalışma ile gündeme gelmiş ve birçok kişi bu yönde devam edeceği konusunda hemfikir olmuştu. Fakat hem bu albüm, hem de yaptığı açıklamalar aksini gösteriyor. Yine pop tarzı ile yoluna devam etmeyi sürdürecek olan şarkıcı, Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanan bu albümü için uzun ve titiz bir çalışma dönemi geçirdi.

Berkay-Yansıma-en yenileri

          Berkay, “Yansıma” adını taşıyan albümünden çıkış şarkısı olarak “Ey Aşk” şarkısını seçmiş ve dinleyicilerinin büyük kısmı şarkıyı beğeni ile karşıladı. Şarkının sözü ve müziği ise piyasanın en üretken isimlerinden Sinan Akçıl tarafından hazırlanmış. Düzenleme kısmında ise yine son dönemin en çok tercih edilen müzisyenlerinden Çağrı Telkıvıran’ı görüyoruz.

          Bahar aylarını yaşamaya başladığımız ve yaz mevsimi için gün saydığımız şu günlerde peş peşe gelen yeni albümler, yaz aylarının epey hareketli geçeceğini gösteriyor. Bunda Berkay’ın ne kadar etkili olabileceğini ise yeni sezonda hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER