Otoban

          Gerilim ve aksiyonun iç içe geçtiği “Otoban” ya da orijinal ismiyle “Collide” filmi, sezonun en yenilerinden biri olarak bugün vizyona giriyor.

          İngiltere, ABD ve Almanya yapımı film, “Aşkın İçin Ne Kadar İleri Gidersin?” sorusu ile sunuluyor. Hem erkek, hem de kadın başrol oyuncularının vazgeçmesinden sonra kadrosu revize edilen ve bugünkü halini alan yapımda Anthony Hopkins gibi güzel bir sürpriz de mevcut.

Otoban-en yenileri

          Filmin yönetmenliğini Eran Creevy üstlenirken, senaryo yine Eran Creevy ile F. Scott tarafından yazılmış. Nicholas Hoult, Felicity Jones, Ben Kingsley, Anthony Hopkins, Nadia Hilker, Clemens Schick, Aleksandar Jovanovic ve Joachim Krol ise oyuncu kadrosunda başlıca rolleri paylaşan isimler.

          Özet:

          Casey Stain, bir soyguna girişmiş fakat başarısızlık yaşamasının ardından kaçmaya başlamıştır. Üstelik peşindeki kişi bir mafya babası olan Hagen’dir. Bir kurtuluş yolu ararken, son çare olarak yine bir mafya lideri olan Geran’a başvurmak zorunda kalır. En büyük korkusu, Hagen’in sevgilisine zarar vermesidir ve Geran’dan yegane isteği de onu koruyup kollamasıdır. Tüm bu durum içerisinde amansız bir şekilde kaçmayı sürdürürken, tek düşüncesi sevgilisi ve kendisini bu işten en kısa sürede kurtarmaktır.

CEVAP VER