Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara

          Elbette makyajın olmazsa olmazı, bakışlarımızın kahramanı maskaralar… Kısa kirpikleri bir anda bambaşka bir görünüme sokan kozmetik mucizeleri… Siz de makyajında maskarasız yapamayanlardansanız bu yazımız tam size göre! Kozmetik ve cilt bakımında en yeni ürünlere yer verdiğimiz sayfamızda bugünkü konuğumuz, yeni çıkan ve klasik olmaya aday, “bağımlısı” olacağınız bir maskara: Max Factor 2000 Calorie Curl Addict.

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara-en yenileri

          Dolgun ve güzel görünen kirpiklerin sırrı maskaradır. Ancak kirpiklerinizin tipine göre, ihtiyacınız olan maskara da değişir. Kısa ve düz kirpiklere sahipseniz ve kirpiklerinizin biraz kıvrım ve hacme ihtiyacı varsa bu maskara tam size göre! 25 yıldır en sevilen maskaralardan biri olan Max Factor 2000 Calorie şimdi en yenisi 2000 Calorie Curl Addict ile karşınızda.

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara-en yenileri

          Yenilenen kavisli kıl fırçasıyla doğrudan kirpik çizgisine oturan 2000 Calorie Curl Addict Maskara, hafif yapısı ve kolay kullanımıyla kökten uca kıvrımlı ve dolgun kirpikler yaratmanızı sağlıyor. Makyaj sanatçıları tarafından tasarlanan Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara, muazzam hacim ve mükemmel kıvrılma ve anında canlanmış bakışlar için tasarlanmış yenilikçi bir ürün. Kısa kavisli fırçası, maksimum hacim ve kıvrım için göz çizgisini adeta bir kirpik bigudisi gibi sarıyor. Sıkı dolgulu kıllar ise Curl Addict Maskaranın eşsiz formülünün, köklerden uçlara kadar eşit bir şekilde dağıtılmasına yardımcı oluyorlar. Üstelik ürünün yenilikçi formülü hızlı ve etkili rötuşlara da olanak tanıyor.

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara-en yenileri

          En çok satan 2000 Calorie Maskara ailesinin bir parçası olan Curl Addict, Max Factor marka elçisi Bensu Soral’ın da seçimi. Hacimli, dolgun ve kıvrımlı kirpikler için siz de yeni Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Maskara’ya bir şans verebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER