Stradivarius Distressed Jean Etek

          Markaların her biri yaz sezonlarını duyurmaya başladı. Mart bize küçük yağmurlu şakalar yapsa da, artık ilkbaharın renkli havasını soluyup, ondan etkilenmeye başladık. İlkbahar-yaz deyince aklımıza gelen, hemen herkesin kullandığı parçalar da yenilenerek sırayla gündeme geliyor. Bunlardan biri olan kot eteğe yeni bir ruh katan Stradivarius markasının, en yeni ürünlerinden Stradivarius Distressed Jean Etek de raflarda yerini aldı.

Stradivarius- Distressed Jean Etek-en yenileri

          Stradivarius’un Corsair, yani korsan koleksiyonunda duyurduğu parçalardan biri olan Stradivarius Distressed Jean Etek, üzerinde korsan izlerini çokça taşıyan bir ürün. Yüksek bel tasarlanan, ön kısmında kot pantolonlardan görmeye alışkın olduğumuz, yırtılmış kısımları bulunan Stradivarius Distressed Jean Etek, sezonun trend ürünleri arasında yer alacak gibi duruyor. Ön tarafı ayrıca bu yırtık ve yıpranmış detaylara ek olarak, arka tarafına göre daha kısa olan etek, diğer türlerinden farklı bir ürün olma izlerini taşıyor.

Stradivarius- Distressed Jean Etek-en yenileri

          Yaz trendlerinden biri olan kot etek kimliğine farklı bir tavır getiren Stradivarius’un Distressed Jean eteği, günlük hayatta kolaylıkla bir t-shirt ile kombinleyip, şık olabileceğiniz bir ürün. Size tek parçada star olma özelliği katan bu ürünü, tüm Stradivarius mağazalarında ve markanın sitesinde bulabiliriz. En yenilerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER