Kara Yazı – Haluk Bilginer’in Yeni Dizisi

          Çok yakında Kanal D ekranında yayınlanmaya hazırlanan “Kara Yazı” dizisi, sezonun en yeni ve en iddialı dizi projelerinden biri olarak hayatımıza girecek. Özellikle oyuncu kadrosu ile şimdiden göz kamaştıran dizinin fragmanı yayınlandı ve izleyicileri daha meraklı bir bekleyişe sevk etti.

          Geniş ve ünlü oyuncu kadrosunda dikkati çeken ilk isim tiyatro, dizi ve sinema dünyasında en beğenilen isimlerden biri olan Haluk Bilginer. En son “Masum” isimli internet dizisinde rol alan sanatçı, bu kez “Kara Yazı” projesinde izleyicileriyle buluşacak. Onun dizideki varlığı dahi yapım hakkında aşağı yukarı bir fikir sahibi olmamıza yetiyor açıkçası.

Kara Yazı-en yenileri-2

          Dizide tıpkı Haluk Bilginer gibi sahne ve ekranlarda başarıyla yoluna devam eden Emre Kınay da var. Ayrıca Zeynep Çamcı, Ushan Çakır, Gülper Özdemir, Burak Çelik, Aslı Orcan, Orçun Koray Kaygusuz, Nilgün Türksever, Tansu Taşanlar, Zehra Yılmaz, Şenol Önsel, Su Burcu Yazgı Coşkun, Leyla Kader İlhan ve Sedef Akalın gibi isimler de bu oyunculara eşlik ediyor.

          Dizide yönetmen olarak Neslihan Yeşilyurt’u görüyoruz. Yapım ve senaryo ise iki isim tarafından üstleniliyor: Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat.

Kara Yazı-en yenileri-3

          Dizideki iki ana karakterden biri, babasından şiddet görerek büyüyen ve kendini ona ispatlamakla yükümlü hisseden Mehmet Karahan. Diğeri ise yine babası tarafından baskılanan kadınlığı ile kardeşlerine destek olan ve aynı zamanda öğretmen olma hayalleri kuran Yaren Uluçınar. Bu iki karakter etrafında gelişen olayları aktaracak bize yapım.

CEVAP VER