Guerlain Mon Guerlain

          Angelina Jolie’den ilham alınarak yaratılan Mon Guerlain, en yeni parfümler arasında yerini aldı!

          Angelina Jolie‘nin yüzü olduğu kampanyası sebebiyle heyecanla beklediğimiz, Guerlain‘den Mon Guerlain sonunda aramızda! Angelina Jolie gibi günümüzün güçlü, özgür ve başarılı kadınlarına adanmış olan parfüm bu bahar tanışmanız gereken en yeni kokulardan birisi.

Guerlain Mon Guerlain -en yenileri

          Bitemeyen soğuk kış günlerine inat baharı bir adım yakınınıza getirmenin kolay bir yolu var; parfümler. Romantik bahar kadınının feminenliğini kusursuz bir şekilde ortaya çıkarabilmesi için parfüm en şık yollardan biridir. “Benim görünmez dövmem, benim kokum, Mon Guerlain” diyen Angelina Jolie, marka ile birlikte harika bir reklam filmine de imza atmış. Zarafeti zahmetsizce yakalayan, modern kadının yeni kokusu olan Mon Guerlain, lavanta, sandal ağacı, vanilya ve yasemin gibi oryantal ve odunsu notaların nefis karışımından oluşuyor. Bu ilkbaharda imzanız olacak parfümü seçmenin tam zamanı! Mon Guerlain sizi adeta ılık bir bahar havası gibi saracak.

          Kadının kokusu fikrinden yola çıkılarak tasarlanan Mon Guerlain, onu ilk gördüğünüz andan itibaren sizi kendine çekecek bir parfüm. Abartısız, sade ve net çizgileri ile bir simyacının şişesini anımsatan Guerlain’ın ikonik şişesi yıllardır birçok sanatçıya ve tasarımcıya da ilham vermiştir. Kozmetik alanındaki en köklü şirketlerin başında gelen Guerlain, ürünlerindeki muhteşem çizgileriyle her an farklılığı ve kaliteyi yanınızda hissedeceğiniz tasarımları ile bilindik çizgilerin tamamen dışında bir yol izlemektedir. Şıklığı ve zarafeti ön plana taşıyan ürünlerinde en fazla dikkat çeken unsur ise, kusursuzluktur.

Guerlain Mon Guerlain -en yenileri

          Provence’de yetişen olağanüstü bir çeşit olan Carla Lavantası, görkemi ve zarafeti yansıtırken; Tahitensis Vanilyası, cüretkârlık ve ferahlık vererek hoş bir tezatlık oluşturuyor. Mon Guerlain kokusuna bütün inceliğini veren ise, gün doğarken toplanan Sambac Yasemini. Sandal ağacı, Guerlain’ın yeni kokusunu güçlendiren ve gizemini korumasına sağlayan bir diğer nota olarak karşımıza çıkıyor…

          İlkbaharın taze havasına uyum sağlamak için size en uygun parfümü bulmak önemli. Sizler için kaleme aldığımız, baharın en güzel notalarını içerisinde barındıran, bu yılın en trend kokuları için bizi takipte kalın!

CEVAP VER