Flormar Arty Pop Koleksiyonu

          Nihayet bahar geldi, havalar ısındı, cemre toprağa düştü. Vitrinler bahar renkleriyle dolmaya başladı. Yeni sezon ürünler raflardaki yerini çoktan aldı. Baharın etkisi makyaj markalarında da yankı bulmaya devam ediyor. Bunlardan biri de Flormar markası. Flormar’ın en yenisi Arty Pop Koleksiyonu ile baharı karşılamaya ne dersiniz?

Flormar Arty Pop Koleksiyonu-en yenileri

          Güneşin tepede olduğu, enerji patlaması yaşayacağımız günler kapıda. Yavaş yavaş kışın kasvetini üzerimizden atarken, bu güzel aylarda neden makyajımız da daha canlı ve güzel olmasın? Flormar’ın yeni koleksiyonu Flormar Arty Pop, capcanlı renkler, krem yapıdaki rujlar, likit aydınlatıcılar, gözenek küçültücü primerlar ile bu bahar ışıltınızla sezona damga vurmanızı sağlayacak her türlü ürünü barındırıyor.

          Gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı Pore Minimizing Make Up Primer gözenek küçültücü makyaj bazı ile makyajınızın ilk adımını tamamladıktan sonra Flormar’ın yeni Glowing BB Cream’i ile dengeli bir renk tonu elde edebilirsiniz. Ciltteki kusurları kapatırken nemlendirici özelliklere sahip olan Glowing BB krem’i kullanarak doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Islak ve ışıltılı cilt makyajı sevenlerdenseniz yumuşak ve pürüzsüz kıvamı sayesinde uygulama kolaylığı sunan Arty Pop Liquid Illuminator aydınlatıcı tam size göre!

Flormar Arty Pop Koleksiyonu-en yenileri

          Ve en can alıcı kısım gözler! Gözlerinizde canlı ve etkileyici bir görünüm için tek bir ambalajda iki renk alternatifi sunan Perfect Match Duo göz farı kremsi, yumuşak dokusu ve uygulama kolaylığı ile favorileriniz arasına girecek. Göz makyajının olmazsa olmazları maskara ve göz kalemi Flormar Arty Pop Koleksiyonu’nun diğer üyeleri. XL Eyeliner Pen ve XL Twisting Volume&Curl Maskara ile bakışlarınızı çok daha etkileyici hale getirebilirsiniz.

          Baharla birlikte tırnaklarınızda da renk oyunları başlıyor. Bahara enerji dolu bir giriş yapmanıza yardımcı olacak Arty Pop Full Color Ojeler, Flormar’da sizi bekliyor…

CEVAP VER