Koton Renk Bloklu Kazak

          Mart ayının dengesiz havasına girdiğimizden, dolaplarda hem kışlık hem de yazlık ürünler yan yana yer almaya başladı. Bir gün yağan dolu yüzünden kalın giyinirken, diğer gün açan güneş, t-shirtleri yazlık giysilerin arasından çıkarttı. Fakat artık hava ne kadar soğuk da yapsa, kalın kazaklar rafların gerilerinde kaldı. Onun yerine ince kumaştan uzun kollu alternatifler aranmaya başlandı. Koton markasının en yeni ürünlerinde, bu tarz bir ürün satışa sunulmuş. Koton Renk Bloklu Kazak, En Yenileri’nde karşınızda.

Koton-Renk Bloklu Kazak-en yenileri

          Dünya’nın artan yün ihtiyacı ile yüne benzeyen, yünün özelliklerine sahip malzemelerin geliştirilme çalışmalarına başladı. Akrilik, bu çalışmalar sonucu ortaya çıkan bir malzeme türüdür. Yün ve pamuk karışımı olan bu malzeme, kolay yıkanabilmesi, şeklini koruması, güve, yağ ve kimyasal maddelere karşı dayanıklılığı fazla olması nedeniyle yoğun olarak tercih ediliyor. Koton markasının en yeni ürünlerinde, akrilik malzemeden üretilen Koton Renk Bloklu Kazak, erkekler için dengesiz havalara güzel bir alternatif.

Koton-Renk Bloklu Kazak-en yenileri

          Bisiklet yaka tasarlanan Koton Renk Bloklu Kazak, uzun kollu üretilen bir ürün. Dirseklere kadar geçişli gri renk, dirseklerden sonra ise lacivert renkte devam eden kazak, içinde iki renk barındırmasıyla kolay kombinlenecek bir parça.

          İster hafta sonu tercih ettiğiniz renkte bir kotla, ister hafta içi kumaş pantolonla rahatça uyum sağlatabileceğiniz Koton Renk Bloklu Kazak, Koton mağazalarında sizleri bekliyor.

CEVAP VER