Mavi İndigo Denim Ceket

          Güneşin kendini göstermesiyle giydiğimiz kumaş kabanlar, deri ceketler artık fazla gelmeye başladı. Uzun kış günlerinden sonra, yaklaşan güneşli bahar havasını özlemle karşılarken, markaların ilkbahar-yaz koleksiyonlarını sizin için inceliyoruz. Kot, indigo kumaş deyince ilk akla gelen Mavi markasının, En yeni ürünlerinde, baharın vazgeçilmezi olacak Mavi İndigo Denim Ceket karşınızda.

Mavi-İndigo Denim Ceket-en yenileri

          Bahar aylarında henüz tam sıcaklar bastırmadığı için hava, sabah ve akşam saatlerinde serin oluyor. Hatta bazen mineralli bahar yağmurlarına bile maruz kalabiliyoruz. Bu geçiş sıcaklıklarında en çok tercih edilen üst giysi ise kot ceketler oluyor. Hafif ve koton yapısı terletmezken, aynı zamanda sıcak da tutuyor. Ayrıca hemen hemen her kombinle de rahatlıkla uyum sağlıyor.
Mavi-İndigo Denim Ceket-en yenileri

          Bu sezon alışıldık kot ceket yapısı dışında model arayanlara, bizim önerimiz Mavi İndigo Denim Ceket. Adı üstünde tamamı pamuklu indigo kumaştan üretilen, Mavi İndigo Denim Ceket, Mavi’nin casual koleksiyonuna ait bir ürün. Belin altında biten uzun bir model olan ceketin ön kısmında iki adet cep bulunuyor. Bağcıklı bir kapüşonla tasarlanan Mavi İndigo Denim Ceket, normal kesim tasarımıyla herkese hitap edebilecek bir ürün gibi gözüküyor.

          Mavi ve daha birçok markanın en yeni ürünlerinden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER