Kiko Milano Spring 2.0 İlkbahar Koleksiyonu

          Modanın kalbinin attığı Milano sokaklarından gelen ve günün yükselen trendlerini tüm kadınlar için erişilebilir hale getiren İtalyan kozmetik markası Kiko Milano’nun yeni koleksiyonu Spring 2.0 bugün En Yenileri’nin konuğu!

          Yüzünü gösteren güneş ile birlikte baharı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde kozmetik markaları da bahar koleksiyonlarını bizlerle buluşturmaya devam ediyorlar. Baharı seviyoruz, çünkü bahar yenilenmedir, iki mevsim arası şenliktir. Bu yüzden bahar koleksiyonları özeldir. Bizi tazeleyen renkler ve naif dokularla gelir. Kiko’nun Spring 2.0 İlkbahar Koleksiyonu da bizi bu güzelliklerle karşıladı.

Kiko Milano Spring 2.0 İlkbahar Koleksiyonu-en yenileri

          Kiko Milano’nun sınırlı sayıdaki bu yeni koleksiyonu Spring 2.0, baharın neşe saçan parlaklığından ilham alarak sezonun cazibesini ve canlılığını yansıtıyor. Tasarımcı Ross Lovegrove tarafından tasarlanan ürün ambalajları doğa, sanat ve teknolojiyi estetikle buluşturuyor. Yeni sezonun sembolü olarak saflığın ve doğallığın, aynı zamanda yeniden doğuşun rengi olan beyaz seçilmiş.

          Kiko Milano Spring 2.0 İlkbahar Koleksiyonu ile doğal görünüm, belirgin yüz hatları, vurgulu kirpikler, farların simli tonlarıyla aydınlanan gözler, mıknatıs gibi çekici, ıslak, parlak ve ışıltılı renklerle boyanan dudaklara sahip olmanız için tüm ürünler sizinle tanışmayı bekliyor.

Kiko Milano Spring 2.0 İlkbahar Koleksiyonu-en yenileri

          Yeni Kiko Spring 2.0 İlkbahar Koleksiyonunda makyaj çantanızda bahar esintisi yaratmanız için gerekli tüm ürünler mevcut. Koleksiyonda bulunan yüksek pigmentli ve uzun süre kalıcı eyeliner serisi Multicolor Glitter Eyeliner’dan, 6 farklı tondan oluşan kavun özlü lipsticklere, moringa tohumu özlü bronzerlardan, yüzünüze bahar tazeliği katabileceğiniz sıcak tonlu allıklara kadar her şey düşünülmüş. Özellikle merak uyandırıcı ürünlerden biri yeni Spring 2.0 koleksiyonunda yer alan brozlaştırıcılar. Bronzlaştırıcıların ortasında yer alan duraklatma sembolü, cilt lekelerini kapatmaya yardımcı concealarlar. Böylece cildinize doğal bir bronzluk katarken ufak cilt kusurlarını da kapatabileceksiniz.

          Kiko Milano Spring 2.0 İlkbahar Koleksiyonu, bizi baharın tatlı sarhoşluğu ile sarıp sarmalıyor. Siz de tükenmeden bu hoş ve modern görünümlü, kullanımı son derece rahat ürünlerle tanışın!

CEVAP VER