Lorna Jane Victoria Active Core Tayt

          Hemen hemen her kadının tercih ettiği, her yerde rahatça giyebildikleri ürünler taytlar oluyor. Elastik yapısı, vücudu sarması nedeniyle çoğu kadın bu ürünleri seviyor. Semt pazarlarında ve farklı spor markalarında rahatça bulabildiğimiz bu ürünleri, spor yaparken de bize konforu sundukları için ayrıca tercih ediyoruz. Bugün biz de En Yenileri’nde, sadece spor ürünler satan, Stilefit sitesindeki Lorna Jane Victoria Active Core Tayt ile tanıştırıyoruz.

Lorna Jane-Victoria Active Core Tayt-en yenileri

          Spor malzemelerinde spesifik bir ürün bulmak, çoğu zaman bizi alışverişte zorlayabiliyor. Bunun için başvurduğumuz markalar da yetersiz kalabiliyor. İşte bu açığı kapatan ve sadece spor ürünler satan Stilefit, imdadımıza koşuyor. Ünlü markaların koleksiyonlarını içinde bulunduran Stilefit sitesinde, spora dair hemen her malzemeyi bulmanız mümkün. Kadınlara performanslarından feragat etmeden feminen tavırlarını koruyacağı modeller sunan Stilefit’in en yeni ürünlerinden biri ise, Lorna Jane Victoria Active Core Tayt ürünü.

Lorna Jane-Victoria Active Core Tayt-en yenileri

          Lorna Jane Victoria Active Core Tayt, Avustralyalı fitness hocası Lorna Jane Clarkson’un bir ürünüdür. Pazardaki ürünlerden sıkılarak, bir stüdyoda kendi fitness koleksiyonunu tasarlamış ve zaman içerisinde kendi markası olan Lorna Jane Active’i kurmuştur. Lorna Jane Victoria Active Core Tayt, tasarımcının misyonu olan “aktif ve sağlıklı yaşam”ın tutkulu bir yansımasıdır. Diz altı biten siyah renkteki ürün, dizlerin üstünde transparan ve fileli detaylar kullanılarak hareketlendirilmiştir. Lorna Jane Victoria Active Core Tayt, markanın diğer ürünleri gibi sportif olduğu kadar seksi ve stil sahibi parçalarındandır. Uzman el işçiliği ve teknolojik kumaşlar kullanılarak üretilmiştir.

          Stilefit‘ in zaman içinde bizimle tanıştırdığı en yeni ürünlerini Enyenileri.com farkıyla takip edebilirsiniz.

CEVAP VER