Can Bonomo – Kainat Sustu

          Can Bonomo, uzun bir aradan sonra çıkaracağı en yeni albümü “Kainat Sustu” için stüdyoya girdi. Geri sayımın başlamasının ardından albüm Mart ayı itibariyle piyasada yerini alacak.

          Albüm hazırlık ve çalışmalarının başladığını sosyal medya aracılığı ile de duyuran şarkıcı, albümde cover bir şarkıya da yer vermiş. İki şarkı hariç tüm şarkıların söz ve müziğine kendisi imza atmış ve düzenleme kısmını Can Saban’a bırakmış.

          Albüm çalışmalarında Can Bonomo’ya hepimizin yakından tanıdığı Özge Fışkın da eşlik ediyor. Çok uzun zamandır tanışan ikilinin sergilediği dayanışmanın albüme de olumlu yansıyacağı kesin.

          Albümün en büyük sürprizi ise Bonomo’nun ünlü rap şarkıcımız Ceza ile yaptığı düet. “Terslik Var” isimli şarkıda bir araya gelen ikili, güzel bir dayanışma örneği gösteriyor.

          3 yıl kadar bir süredir yeni albüm çalışması yapmayan Can Bonomo, yine de farklı çalışmalarıyla adından söz ettiriyordu. Edebiyat dergilerine yazdığı şiirlerle bu konudaki yeteneğini de paylaşıyor ve sevenlerinin dışında farklı bir kitleye de hitap ediyordu.

          Üretken kişiliği ile müzik dünyasına yeni bir renk katan şarkıcının bu yeni albümünde seslendirdiği 10 yeni şarkı müzik piyasasını da hareketlendirecek. Kısa bir süre daha bekleyip sonucu hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER