Urban Care Shake N Repair 7-24 Straight Milk Treatment Mousse

          Bir kadının en değerli ve çekici aksesuarı kuşkusuz saçlarıdır. Saçlar yeterince bakımlı değilse ne giydiğinizin çok da önemi yoktur, çünkü şıklık saçlarda başlar. Ancak bazen şehir hayatının yoğun ve yıpratıcı temposuna saçlarımız da yenik düşebilir.  Bu sebeple cüzdanımızı yormayacak aynı zamanda da saçlarımıza kaybettiği ışıltıyı geri verecek olan ürünler hayat kurtarıcı görevi görür. Saç bakım alanında kadınların sorunlarına çözüm olan, doğa ve güzelliği bir araya getiren Urban Care, en yeni ürünü Shake N Repair 7-24 Straight Milk Treatment Mousse ile karşınızda!

          Birbirinden farklı serilerle saçlardaki sorunları çözen Urban Care, Shake N Repair serisi ile yıpranmış ve işlem görmüş saçların keratin yapısını hedef alarak yoğun bakım sağlamayı amaçlıyor. Formülünde değerli 12 amino asit bulunduran yeni Urban Care Shake N Repair 7-24 Straight Milk Treatment Mousse bakım köpüğü, süt proteinleri ve bitkisel keratin kompleksi ile sağlığını yitirmiş saçlara onarıcı bakım ve 72 saate kadar düzleştirici etki sağlamayı vaat eden bir ürün.

          Kusursuz, kabarmayan ve kalıcı düz saç stilleri oluşturmak için aranan yardımcı Shake N Repair’in yeni üyesi, düzleştirici etkili 7-24 Straight Milk Treatment Mousse ile bulundu! Köpük formundaki ürün, ısıya karşı koruyucu etkisi ile saçlarınızı onarırken ısıdan zarar görmesini de engelliyor. Shake N Repair ‘in bağımlılık yaratacak özelliği ise kesinlikle milkshake tadındaki tatlı kokusu…

          Her kadın istediği birçok şeyi bir arada bulmak ve istediği anda ona ulaşabilmek ister. Urban Care Shake N Repair 7-24 Straight Milk Treatment Mousse, işte tam da her an her yerde ve 7-24 yanınızda olacak yeni bir oyuncu!

CEVAP VER